Головна : Новини

Що являє собою процедура шиномонтажу

, 14:57
0 747

У наш час автомобіль давно вже перетворивсяз елементу якоїсь розкоші в реально затребуване транспортний засіб, без якого ні побутові, ні професійні завдання не наважуються взагалі, або вирішуються з помітним утрудненням. Автомобіль - це комфорт і швидкість в пересуванні, значно збільшує загальну ефективність будь-яких заходів. Тим не менш, слід достатньо чітко розуміти, Що транспортний засіб легкового або вантажного типу - це не іграшка або зручні аксесуар.

Автомобіль - це досить складна технічно система, яка при недотриманні певних правил, навіть на вигляд незначних, може обернутися на дорозі великою бідою. Природно, ми повинні підтримувати работоспосбності всіх без винятку систем автомобіля, але одним з найбільш важливих об'єктів для контролю повинні служити автомобільні шини. Вони не тільки визначають можливість автомобіля рухатися, але і забезпечують зчеплення з дорогою, утримують вагу всього автомобіля і його вантажу (у тому числі і пасажирів).

Природно, достаном шин потрібно ставитися з усією необхідною відповідальністю. При цьому важливо враховувати абсолютно різні фактори, як наприклад, стан і висота протектора, відповідність типу шин дорожнім і погодних умов, тиск в шинах і т.п. Ми повинні чудово розуміти, що цей елемент автомобіля відноситься до швидко зношуються, особливо при активнвном використанні, а значить потребує періодичної діагностики та заміні. Дана операція називається шиномонтажом і відбувається, як правило, в спеціальних умовах на базі СТО.

Природно, при наявності комплекту шин на дисках можна і самому будинку без особливих проблем провести заміну коліс, але однією лише їх заміноюкомплексно питання комфорту і безпеки руху не вирішується. Як правило, на ряду з заміною, з тієї чи іншої причини, коліс, необхідно приділити увагу таким важливим операціям, як балансування шин, яку в умовах особистого гаража призвести просто нереально. Від неї залежить правильний розподіл маси шини на диску, а значить більший термін служби, безпеку, ефективність і комфорт. Але враховуючи нашу зайнятість і зайнятість самих СТО, найбільш оптимальним рішенням є на добу. Фахівці можуть виїхати в будь-яку зручну для вас точку і на місці, на відповідному обладнанні провести діагностику, заміну, балансування шин, їх ремонт та ротацію.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ