здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лампи енергозберігаючі

Квітень 21 2015

Сучасний світ - це поєднання традиційних підходів і передових досягнень науковотехнічного профілю. Навряд чи Томас Едісон винаходячи свій прототип лампи розжарювання, що вважається іноді прародителькою всіх існуючих нині приладів подібного профілю, міг би подумати, наскільки широко електрику буде використовуватися в нашому світі, в тому числі і для освітлення.

Тим не менш, такі масштаби искористування ламп створюють не тільки більше можливостей для роботи і дозвілля, а й призводять до істотного збільшення споживання електроенергії, що в рівній мірі б'є по кишені користувача і навантаженні на енергосистему в цілому. У наш час спостерігається однозначна тенденція на зміну пріоритетів з традиційних ламп розжарювання в сторону енергозбеерегающіх технологій освітлення. До речі, енергозберігаючі лампи ви можете придбати в інтернет-гіпермаркет:.

Від традиційних ламп їх відрізняє не тільки спосіб генерації освітлення і використовувані для цього матеріали, а й рівень світловіддачі на одиницю потужності. Цей показник помітно вище в порівнянні з традиційнимиими технологіями, завдяки чому, власне, і досягається істотна економія енергоспоживання і пролонгація терміну служби лампи.

При виборі на користь подібних інноваційних технологій слід враховувати той факт, що терміном "енергозберігаючі лампи" насправді часто описуються різні за принципом діїлампи: компактні люмінесцентні, лінійні люмінесцентні (характеризуються заниженим рівнем вмісту ртуті і, відповідно, меншим діаметром светопроводящая трубки), а також світлодіодні лампи.

← Що являє собою процедура... Санаторно-курортний... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен