Головна : Новини

Лампи енергозберігаючі

, 15:06
0 618

Сучасний світ - це поєднання традиційних підходів і передових досягнень науковотехнічного профілю. Навряд чи Томас Едісон винаходячи свій прототип лампи розжарювання, що вважається іноді прародителькою всіх існуючих нині приладів подібного профілю, міг би подумати, наскільки широко електрику буде використовуватися в нашому світі, в тому числі і для освітлення.

Тим не менш, такі масштаби искористування ламп створюють не тільки більше можливостей для роботи і дозвілля, а й призводять до істотного збільшення споживання електроенергії, що в рівній мірі б'є по кишені користувача і навантаженні на енергосистему в цілому. У наш час спостерігається однозначна тенденція на зміну пріоритетів з традиційних ламп розжарювання в сторону енергозбеерегающіх технологій освітлення. До речі, енергозберігаючі лампи ви можете придбати в інтернет-гіпермаркет:.

Від традиційних ламп їх відрізняє не тільки спосіб генерації освітлення і використовувані для цього матеріали, а й рівень світловіддачі на одиницю потужності. Цей показник помітно вище в порівнянні з традиційнимиими технологіями, завдяки чому, власне, і досягається істотна економія енергоспоживання і пролонгація терміну служби лампи.

При виборі на користь подібних інноваційних технологій слід враховувати той факт, що терміном "енергозберігаючі лампи" насправді часто описуються різні за принципом діїлампи: компактні люмінесцентні, лінійні люмінесцентні (характеризуються заниженим рівнем вмісту ртуті і, відповідно, меншим діаметром светопроводящая трубки), а також світлодіодні лампи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ