здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Санаторно-курортний комплекс "Юрмино"

Квітень 21 2015

Людина досить часто стикається з проблемами здоров'я, які не так-то просто вирішити навіть сучасними методуми лікування (і це при тому найвищому рівні розвитку медицини, який ми спостерігаємо зараз). Деякі захворювання і патології мають хронічний характер, і найкращим засобом для боротьби з ними є регулярна профілактика, в тому числі і на базі санаторно-курортних комплексів. У таких місцях, для лікування і профілактики захворювань використовують енергію і властивості природних джерел - мінеральних вод, лікувальних грязей і т. д.

Зокрема, одні з найбільш відомих у світі бальнеологічних курортів (в яких використовуються цілющі грязьові ванни) розташовані в Ізраїлі, на берегах Мертвого моря. Але за такими рятівними грязями зовсім не потрібно їхати за Трідвять земель - все це є у нас, що називається, під носом, в Криму, в місті Саки. Місцеві грязелікарні свого часу здобули собі славу всесоюзних здравниць і треба сказати, підтримують даний рейтинг і зараз.

Крім офіційних, державних санаторіїв, тут успішно функціонує і перший в тутешніх місцяхприватний санаторно-курортний комплекс "Юрмино", Саки, Крим:. Тут створена прекрасна лікувально-релаксационная база, працюють досвідчені фахівці на новітньому обладнанні. Все це, а також відповідні природні джерела створюють прекрасні умови для лікування наступних груп захворювань:

- лікування захворювань шкірі, зокрема, псоріазу;
- лікування гінекологічних, урологічних захворювань (простатит, безпліддя у чоловіків і жінок, знижена потенція, ПМС і т.д.);
- лікування захворювань опорно-рухового апарату (артрит , артроз, остеохондроз тощо);
- лікування захворювань органів травної системи;
- лікування захворювань верхніхдихальних шляхів.

← Лампи енергозберігаючі Як вранці прокинутися... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен