Головна : Новини

Санаторно-курортний комплекс "Юрмино"

, 15:13
0 603

Людина досить часто стикається з проблемами здоров'я, які не так-то просто вирішити навіть сучасними методуми лікування (і це при тому найвищому рівні розвитку медицини, який ми спостерігаємо зараз). Деякі захворювання і патології мають хронічний характер, і найкращим засобом для боротьби з ними є регулярна профілактика, в тому числі і на базі санаторно-курортних комплексів. У таких місцях, для лікування і профілактики захворювань використовують енергію і властивості природних джерел - мінеральних вод, лікувальних грязей і т. д.

Зокрема, одні з найбільш відомих у світі бальнеологічних курортів (в яких використовуються цілющі грязьові ванни) розташовані в Ізраїлі, на берегах Мертвого моря. Але за такими рятівними грязями зовсім не потрібно їхати за Трідвять земель - все це є у нас, що називається, під носом, в Криму, в місті Саки. Місцеві грязелікарні свого часу здобули собі славу всесоюзних здравниць і треба сказати, підтримують даний рейтинг і зараз.

Крім офіційних, державних санаторіїв, тут успішно функціонує і перший в тутешніх місцяхприватний санаторно-курортний комплекс "Юрмино", Саки, Крим:. Тут створена прекрасна лікувально-релаксационная база, працюють досвідчені фахівці на новітньому обладнанні. Все це, а також відповідні природні джерела створюють прекрасні умови для лікування наступних груп захворювань:

- лікування захворювань шкірі, зокрема, псоріазу;
- лікування гінекологічних, урологічних захворювань (простатит, безпліддя у чоловіків і жінок, знижена потенція, ПМС і т.д.);
- лікування захворювань опорно-рухового апарату (артрит , артроз, остеохондроз тощо);
- лікування захворювань органів травної системи;
- лікування захворювань верхніхдихальних шляхів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ