Головна : Новини

Стоматологічна клініка "Добрининська" в Краснодарі

, 11:39
0 807

На жаль, у людини одне дорогоцінне здоров'я і багато хвороб, а ігнорувати біль або   погане самочувствіе неможливо. А коли мова йде про наших 32 зуба і привабливою усмішці, то в голову приходять асоціації про красу і зубного болю, з якою кожна людина на планеті хоч раз, та стикався. Ще одне розчарування поряд з хворобами в нашому житті – це державні клініки і безкоштовна медицина. Всі, хто до неї звертався, чи не понаслишку ознайомлений з великими чергами, нападами паніки через атмосферу стін, стану зневіри і гноблення і, до всього цього, несамовита біль усього тіла через гострий зубний біль.

Важко виховати в собі смирення, терпіння в таких умовах і мовчки, зціпивши щелепи, спостерігати за подіями нестерпного болю на кресле, що не якісних матеріалів і догляді зубів, повторне лікування і немаленька оплата за не професійні дії представника « безкоштовною » медицини, як у книзі з барвистими ілюстраціями. Знайомо, чи не так? Клініку з назвою "Добрининська" коштує вже рекомендувати через корінь слова « добро » і супроводжує деятельность і лікуванням цього слова.

"Добрининська" – це перша клініка в Краснодарі, що впровадила в систему лікування інноваційну технологію і підхід. Метою цієї клініки є якісне обслуговування всього спектру послуг в області зубів і вихідних проблем таких, як діагностика індивідуальних проблем человека, профілактика карієсу і лікування зубів, протезування зубів, хірургія, імплантація зубів, косметичні процедури і т. д. в своїй практиці використовує методи лікування з новітніми технологіями в сфері стоматології в Краснодарському уголочке:

  • базальні імплантати або нейлонові протези замість додатковогошкідництва зуба обтачки в технології Люмініри;
  • виправлення прикусу, за допомогою елайнери Инвизилайн;
  • сучасне високоякісне обладнання;
  • імплантація зубів без операцій і в мінімальні терміни.

" Добрининська "– це клініка зі своєю філософією, історією, що надає дійсно якісне обслуговування та лікування будь-яких проблем з підхід до кожного клієнта і гарантією безпечного лікування.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ