здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як кинути палити?

Травень 02 2015

Людина, як найбільш високо розвинене істота на нашій планеті (принаймні з тих, які известни йому самому), володіє високо розвинутою психікою, яка керує більшістю наших дій. Тим не менш, незважаючи на явне переважання соціальних аспектів особистості, глибинні природні інстинкти залишаються, а конфлікт між цими двома категоріями призводить до розвитку небажаних явищ, які прийнято називати шкідливими звичками. Вонивиникають тоді, коли емоційно-вольових якостей стає недостатньо для того, щоб стримувати глибинні бажання.

Механізм куріння

Однією з найбільш масових і поширених шкідливих звичок у світі є куріння сигарет. У чому ж її особливість і чому це так затягівает курця? Справа в тому, що тютюновий дим, який ми вдихаємо при викурюванні сигарети, містить нікотин - одне з тих речовин, яке володіє наркотичною дією, тобто розвитком залежності від куріння. Як один з видів залежності, куріння практично повністю зберігає її структуру. Тобто, присутні елементи, як фізичної, Так і психічної залежності. У першу чергу, людина стикається з психічною стороною залежності від куріння. Суть її полягає в тому, що нікотин, потрапляючи в кров, сприяє зміні настрою, розвитку ейфорії. Природно, отримані позитивні емоції і розслаблення підштовхують людину до чергових "порціях задоволення". З іншого зторони, викурюючи чергову сигарету, людина затягує на шиї зашморг, оскільки організм стає фізично залежним від чергових доз нікотину, яких з кожним разом необхідно все більше. Фізична залежність від куріння характеризується також поняттям абсистентного синдрому або більш відомої в масовій культурі - ломки.

Як побороти куріння?

Наївно вважати, що можна легко, просто переставши це робити в один прекрасний момент. Легко можна кинути камінчик в калюжу, а позбутися системної, комплексної залежності, якої безумовно є куріння, досить складно і багатьом буває не під силу. По-перше, вкрайскладно перебороти самого себе, свій психологічний бар'єр, психологічну залежність, яка буде всіма силами штовхати нас на вчинення чергового акту викурювання сигарети. Крім того, взявши і припинивши куріння ми тут же активізуємо фізичну сторону залежності і її найбільш дієвий інструмент - синдром відміни, відому всім ломку. Ето призводить до того, що стан різко погіршується, організм починає вимагати чергову дозу нікотину. Для того, щоб побороти залежність, необхідно мобілізувати всі внутрішні і зовнішні ресурси (в тому числі і сторонню допомогу). При цьому є малий відсоток людей, яким вдається впорається зі своїм внутрішнім “ я & rdquo ;, перемогти ворога і бросити курити. На жаль, таких людей мало, а більшості явно потрібна допомога фахівців. Як правило, в практиці лікування цієї залежності, широко застосовуються різні заміщають методи (наприклад, нікотинові пластирі, льодяники і т. П.

Висновки

Куріння - це не просто навязчівая звичка, адже вона завдає реальної шкоди здоров'ю людини. Тому кидати курити треба, природно, озираючись на свої особисті резерви і вибираючи тактику дій виходячи з цього.

← Стоматологічна клініка... Купуємо дитячі коляски на... 
Переглядів: 343
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен