Головна : Новини

Рукоділля: бісероплетіння

, 14:23
0 708

Рукоділля в наші дні набирає свою популярність. А одним з   його видов є   бісероплетіння.   Роботи, виконані в цій техніці вражають своєю красою і неповторністю. Бажання прикрашати свій одяг, щоб якось виразити свою індивідуальність, виникало у наших предків ще багато років тому. Звичайно, це не були вироби з бісеру, але всілякі намиста з камінчиків, черепашок, кігтів і іклів твариннаші предки носили із задоволенням.   А бісер з'явився тільки тоді, коли винайшли скло, і було це в Стародавньому   Єгипті, приблизно три тисячоліття тому. &Nbsp;

Бісер

Бісер - це такі маленькі скляні камінчики, різних кольорів,   з   наскрізь просвердленимотвором, щоб їх було зручно нанизувати або на дріт, або на волосінь, або на нитку. Бісер завоював свою популярність дуже швидко, як у країнах Азії, так і Європи. Навіть   древні вікінги і кельти володіли мистецтвом бісероплетіння, знали різні прийоми і візерунки плетіння. У наш час бісер є улюбленим хобі сучасної молоді. Дужедобре займатися бісероплетінням з дітьми, це сприяє розвитку дрібної моторики, творчого мислення, розвиває естетичний смак.

Сучасні дизайнери широко використовують бісер, як елемент декору в одязі, такий одяг коштує не дешево, і дозволити собі таку не кожен зможе. Але кожній дівчині або жінціпо силам перетворити найпростішу річ в шедевр, за допомогою бісеру. Бісер використовують не тільки для прикраси одягу, з нього плетуть різні предмети для дизайну інтер'єру, всілякі квіти, дерева, букети, сувеніри.

Придбання бісеру

Ті, хто займаються бісероплепеніем, знають,що бісер не надто дешевий товар, і купувати його в роздріб не вигідно. Тому самим хорошим варіантом буде придбання бісеру оптом. До речі, можна придбати в інтернет-магазині чеського бісеру biser-opt.com.ua. Великий асортимент, відмінної якості бісеру робить ваш вибір правильним. Досвідчені менеджери завжди зможуть допомогти вам   вибрати все необхідне, а ціна і всілякі акції та знижки – це ще один плюс в бік вашого вибору. Працювати з бісером такої якості одне задоволення, а ваші роботи нікого не залишать байдужим.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ