Головна : Новини

Очищення печінки в домашніх умовах

, 14:32
0 386

Людський організм є одним з найбільш совіршенних на нашій планеті. Це вражаючий структурний симбіоз з безлічі життєво важливих органів і систем, кожен з яких відповідальний за свою певну функцію, але при цьому гармонійно працює в комплексі з усіма іншими.

Одним з найважливіших компонентів нашого організму є печінка - найпотужніший універсальная фільтр, який справляється з тими шкідливими речовинами і токсинами, які щодня потрапляють в наш організм, в тому числі і через харчові продукти. Їх вплив призводить до того, що робота печінки поступово порушується, погіршується її стан, а це вже пряма загроза для функціонування і життя всього організму.

Сьогодні з екранів телевізорів ми регулярно чуємо про те, як погано нашої печінки і що слід регулярно її очищати за допомогою чудодійних пігулок. Чи так це насправді? Що насправді відбувається з печінкою? Навіщо і як очищати печінку? Це лише малий перелік питань, який повинен, принаймні, привернути увагу людейа, що піклується про своє здоров'я.

Причини та механізми порушення роботи печінки

Як вже було вказано вище, печінка є головним фільтром організму, тобто, через неї щодня проходить безліч речовин, величезна кількість яких становить реальну небезпеку   для організму, або обтяжує йогороботу. Як і будь-який фільтр, в будь-якому технічному засобі (автомобілі, пилососі, витяжці), печінка має схильність до накопичення шкідливих речовин (зашлакованості). Це відбувається тоді, коли швидкість надходження токсинів в печінкову фільтруючу тканину перевищує швидкість їх виведення. Знову таки, за аналогією з будь-якої технічної системою, засмічення фільтра призводить до зниження ефективності роботи всієї системи, а в кінцевому підсумку і зовсім, до серйозних неприємностей (у випадку з печінкою, це може призвести до розвитку печінкової недостатності).

Методики домашньої очищення печінки

Незважаючи на весь фармацевтичний гіпноз, який на нас ллється щодня в телевізорах, далеко не всі ті чудодійні засоби виправдовують свої рекламації і є пустушками, в кращому разі не приносять організму шкоди. Протягом своєї довгої історії, народ виробив природні, чи не медикаментозні способи боротьби із засміченістю печінки.

Давайте розглянемо. Сьогодні ми маємо уі унікальне можливість об'єднати народні знання та передові досягнення фармакології, використовуючи максимально ефективні засоби. Головний упор при цьому слід робити на природні механізми роботи і очищення печінки,   тобто виведення токсинів жовчю. Отже, логічним умовиводом є застосування засобів, які активізуютьжовчогінний механізм, а разом з ним і очищення печінки від зайвих токсинів:

  • Застосування жовчогінних засобів. Це група, як фармацевтичних, так і трав'яних засобів, які активізують жовчний обмін. Найбільш ефективними є такі препарати, як Аллохол і Нікодин. Серед народних засобів або ліків на травяной основі, переважають шипшина, кульбаба, деревій, цикорій, безсмертник, чистотіл;
  • Застосування мінеральних вод. Найбільш високим жовчогінним ефектом володіють мінеральні води родовищ Єсентуки, Іжевська, Смирновська;
  • Застосування гепатопротекторів. Група лекарств (Ессенціале, Карсил тощо) підвищують стійкість печінки, обмінні процеси і швидкість виведення токсинів;
  • Застосування розчинників жовчних каменів. Це група препаратів (Хенофальк, урсосан), які сприяють розчиненню холестеринових каменів у протоках, природним чином перегороджують відтік жовчі.

Підсумки

Враховуючи особливу важливість печінки для всього організму, питанням її періодичної, профілактичної очищення слід займатися. Природно, не слід діяти на угад і краще всього в цьому питанні порадитися з лікарем. Профілактика захистить печінку і продовжить термін її служби.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ