здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Онлайн ресурс "Око як алмаз"

Травень 07 2015

Око як алмаз - це словосполучення якось очень гармонійно поєднує два, здавалося б, абсолютно різних терміна. Але насправді у них дійсно є щось спільне. Алмаз, наприклад, є найбільш твердим і гострим матеріалом на планеті, до того ж досить дорогим. Те ж саме, фактично, можна сказати і про зір, яке для нормальної інформативності має бути гострим. Ну апро цінність його і говорити не доводиться, адже той величезний комплекс органів і систем, з якого складається наш організм, насправді функціонує у відповідь на інформацію, яку отримує із зовнішнього світу за допомогою систем дотику.

Слід нагадувати, що практично 80-90% цієї інформації ми отримуємо череззір. Враховуючи особливу важливість зору, до його стану, здоров'ю необхідно ставитися з усією відповідальністю, тим більше, що в сучасних умовах частота захворювань очей значно зросла. Це закономірний наслідок того колосального прогресу, якого домоглося людство, тієї динаміки, з якою воно живе і тієї ступеня залученостів наше дозвілля і роботу цифрових технологій, які змушують нас проводити багато часу перед моніторами своїх гаджетів.

Призначення ресурсу "Око як алмаз"

За такої високої ймовірності розвитку захворювань очей, ми просто зобов'язані орієнтуватися в проблемі. Природно, лікування необхідно доручитипрофесійним лікарям, але от орієнтуватися в симптоматиці, для того, щоб вчасно звернутися за допомогою або навпаки не відривати лікарів від роботи через дрібниці, бажано кожному, хто потенційно знаходиться в зоні ризику. Саме для таких цілей і створений був ресурс "Око як алмаз":. Тут зібрані дані про пристрій очей і зору, що виникаютьзахворюваннях, їх симптоматиці, а також порядку діагностики та лікування.

Будова очей

Цей розділ містить статті, які описують будову та функціонування зору, містять статті про його головних структурних компонентах: зоровому і зоровому нервах, очниці, кон'юнктивальний мішку, зорових шляхах,склері, райдужній оболонці, зіниці, рогівці, склоподібному тілі і т.п. Крім того, тут описані такі периферійні органи, як слізні залози, а також, процес рефракції, тобто система сприйняття променів світла.

Хвороби очей

У цьому розділі міститься інформація про тих захворюваннях і поразках зору, коториє найчастіше переслідують людину. Найбільш частими з них є:

 1. Травматичні ураження очей побутового або виробничого походження;
 2. Мідріаз, тобто діаметрального розширення зіниці;
 3. Кон'юнктивіт - запалення слизової оболчки очі, його загальна аденовірусна, бактеріальна, гостра, хронічна форма;
 4. Амавроз - зниження функції зорових нервів очей, аж до повної її втрати;
 5. Анізейконія - аномалія будови зорового апарату;
 6. фотопсіі - характерні проявленийія іскор або спалахів в очах;
 7. Екзофтальм - випинання очних яблук з орбітальної порожнини;
 8. Дальтонізм - втрата колірного сприйняття, зазвичай вроджена;
 9. птоз - опущення одного або обох століття щодо свого нормального стану;
 10. Катаракта - помутніння кришталика;
 11. Міопія, астигматизм - іншими словами короткозорість і далекозорість та багато інших.

Симптоми

У цьому розділі викладені приклади симптоматики, на яку слід звернути особливу увагу. При возникновениі якого-небудь з перерахованих симптомів, слід вживати заходів для запобігання більш серйозних проблем.

Діагностика

Тут міститься інформація і рекомендації по проходженню планових оглядів очей, а також описані характерні методики їх дослідження в клінічних умовах.

Висновки

Кращим способом захистити і зберегти повної дієздатності свій зір є профілактика існуючих хвороб, а це відбувається більш ефективно тоді, коли людина прекрасно обізнаний про те, що його може чекати і на що слід звертати свою увагу в першу чергу.

← Рушникосушки від... Де провести відпочинок в... 
Переглядів: 317
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен