Головна : Новини

Онлайн ресурс "Око як алмаз"

, 23:02
0 386

Око як алмаз - це словосполучення якось очень гармонійно поєднує два, здавалося б, абсолютно різних терміна. Але насправді у них дійсно є щось спільне. Алмаз, наприклад, є найбільш твердим і гострим матеріалом на планеті, до того ж досить дорогим. Те ж саме, фактично, можна сказати і про зір, яке для нормальної інформативності має бути гострим. Ну апро цінність його і говорити не доводиться, адже той величезний комплекс органів і систем, з якого складається наш організм, насправді функціонує у відповідь на інформацію, яку отримує із зовнішнього світу за допомогою систем дотику.

Слід нагадувати, що практично 80-90% цієї інформації ми отримуємо череззір. Враховуючи особливу важливість зору, до його стану, здоров'ю необхідно ставитися з усією відповідальністю, тим більше, що в сучасних умовах частота захворювань очей значно зросла. Це закономірний наслідок того колосального прогресу, якого домоглося людство, тієї динаміки, з якою воно живе і тієї ступеня залученостів наше дозвілля і роботу цифрових технологій, які змушують нас проводити багато часу перед моніторами своїх гаджетів.

Призначення ресурсу "Око як алмаз"

За такої високої ймовірності розвитку захворювань очей, ми просто зобов'язані орієнтуватися в проблемі. Природно, лікування необхідно доручитипрофесійним лікарям, але от орієнтуватися в симптоматиці, для того, щоб вчасно звернутися за допомогою або навпаки не відривати лікарів від роботи через дрібниці, бажано кожному, хто потенційно знаходиться в зоні ризику. Саме для таких цілей і створений був ресурс "Око як алмаз":. Тут зібрані дані про пристрій очей і зору, що виникаютьзахворюваннях, їх симптоматиці, а також порядку діагностики та лікування.

Будова очей

Цей розділ містить статті, які описують будову та функціонування зору, містять статті про його головних структурних компонентах: зоровому і зоровому нервах, очниці, кон'юнктивальний мішку, зорових шляхах,склері, райдужній оболонці, зіниці, рогівці, склоподібному тілі і т.п. Крім того, тут описані такі периферійні органи, як слізні залози, а також, процес рефракції, тобто система сприйняття променів світла.

Хвороби очей

У цьому розділі міститься інформація про тих захворюваннях і поразках зору, коториє найчастіше переслідують людину. Найбільш частими з них є:

 1. Травматичні ураження очей побутового або виробничого походження;
 2. Мідріаз, тобто діаметрального розширення зіниці;
 3. Кон'юнктивіт - запалення слизової оболчки очі, його загальна аденовірусна, бактеріальна, гостра, хронічна форма;
 4. Амавроз - зниження функції зорових нервів очей, аж до повної її втрати;
 5. Анізейконія - аномалія будови зорового апарату;
 6. фотопсіі - характерні проявленийія іскор або спалахів в очах;
 7. Екзофтальм - випинання очних яблук з орбітальної порожнини;
 8. Дальтонізм - втрата колірного сприйняття, зазвичай вроджена;
 9. птоз - опущення одного або обох століття щодо свого нормального стану;
 10. Катаракта - помутніння кришталика;
 11. Міопія, астигматизм - іншими словами короткозорість і далекозорість та багато інших.

Симптоми

У цьому розділі викладені приклади симптоматики, на яку слід звернути особливу увагу. При возникновениі якого-небудь з перерахованих симптомів, слід вживати заходів для запобігання більш серйозних проблем.

Діагностика

Тут міститься інформація і рекомендації по проходженню планових оглядів очей, а також описані характерні методики їх дослідження в клінічних умовах.

Висновки

Кращим способом захистити і зберегти повної дієздатності свій зір є профілактика існуючих хвороб, а це відбувається більш ефективно тоді, коли людина прекрасно обізнаний про те, що його може чекати і на що слід звертати свою увагу в першу чергу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ