Головна : Новини

Ортопедичні матраци Дікуля для дітей

, 19:31
0 364

Батьки, купуючи матраци для їх дітей, забувають про те, що дітям потрібні ті матраци, які допоможуть не порушити здоров'я і сон. Оскільки, від цього залежить самопочуття дитини. Не дивно, що сьогодні майже кожен 3 дитина має таке захворювання, як сколіоз. Повірте, попередити його набагато легше, ніж вилікувати.

Що являє собоюсколіоз?

Сколіоз - це викривлення хребта в бічній площині, при якому хребці починають розгортатися в сторону по своєї осі. Сколіозом страждають переважно діти шкільного віку та люди, які постійно сидять за столом і дуже мало рухаються.

Як зробити тадо, щоб сколіоз не торкнулася вас і вашої дитини?

Кращим варіантом є заняття спортом. Це дозволить зміцнити і правильно сформувати м'язовий корсет. Крім того, вони сприяють тому, що буде формуватися правильна постава. Непогано, якщо діти матимуть заняття в басейні або в спортзалах.
Ще одним перевіреним варіантом є використання матраців Дікуля. Насправді, дитина, коли лежить на ліжку, то він не просто відпочиває на цих матрацах, а й отримує навантаження протягом тривалого часу. є хорошою профілактикою сколіозу, і допоможуть вашій дитині залишатися здоровим не один рік.

Какови основні вимоги до матраців для дітей?

Батьки думають, що діти повинні спати на жорсткому ліжку, тоді вони не будуть мати ніяких проблем. Однак коли ліжко дуже жорстка або дуже м'яка, то це не підходить для малюка, тому що немає ніякої підтримки для хребта.

Для дітей, які не мають 3 років, фахівці рекомендують купувати матрац середньої і вище середньої жорсткості. Це необхідно, тому що у дітей цього віку відсутні фізіологічні вигини, що є у дорослих.

Після 3 років, у малюка формуються вигини, тому бажано, щоб постіль була жорстка. А от після12 років, коли хрящова тканина замінюється на кісткову, що сприяє швидкому розвитку м'язів, ліжко повинна бути середньої жорсткості.

Чим відрізняються ортопедичні матраци Дікуля для дітей?

Для виготовлення ортопедичних матраців Дікуля використовують тільки якісні матеріали. Продним з таких матеріалів є льон, який використовують замість кокосового волокна. Він являє собою екологічно чисте речовина, і є стійким до вологи. Крім того, він не дозволяє утворення запахів і хвороботворних бактерій.

У даних матрацах є необхідна кількість пружин, які підтримуют хребет під час сну дитини. Підтверджено, що якщо дитина є маленький і має невелику вагу, то і підтримка є делікатною. Коли ж вага дитини збільшується, то відповідно пружини підлаштовуються під вигини тіла. Це дуже корисно як для здоров'я, так і для сну.

Висновки

Отже, родителі, коли ви обираєте матраци для своїх дітей, то пам'ятайте, що від цього залежить здоров'я вашої дитини в майбутньому. Особисто я рекомендую вибирати матраци Дікуля. Вони не тільки є екологічно чисті, але й забезпечують вашому малюкові здоровий сон.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ