Головна : Новини

Прикраси з срібла

, 22:36
0 638

Протягом усієї своєї довгої історії людина чи то спеціально, то лі підсвідомо намагався виявитися не схожим на собі подібних. Це не означає, що він намагався змінити зовнішність, або щось неймовірне зробити зі своїм тілом. Для того, щоб виділитися з натовпу часом буває досить щось оригінальне надіти: дизайнерський одяг, стильне взуття, головний убір, а найкраще - прикраса. Якщо, наприклад, впро часи Київської Русі про дизайнерських шатах і мріяти не мріяли, то ось прикраси використовувалися повним ходом, як, втім, і зараз. Носіння прикрас раніше визначало соціальний статус людини, оскільки коштовності могли собі дозволити заможні громадяни. Сьогодні ж прикраси з традиційного золота, навіть з додаванням каменів маютьдосить широкий ціновий діапазон, що дозволяє задовольнити бажання практично кожної людини.

Срібло і прикраси з нього

У наш час носіння прикрас так само буденно, як носіння одягу, а тому вибираючи її, необхідно зупинити свій вибір на таких прикрасах, коториє б підкреслювали вашу індивідуальність, нестандартність мислення і твердість життєвих позицій. Як нам здається ідеальним кандидатом на цю роль є срібло. На відміну від свідомо більш цінного золота, срібло перебуває якимсь чином в тіні, не користуючись такою загальною любов'ю. Але цей же факт може зіграти на руку людині, яка приобрел. Візьмемо наприклад, досить буденну ситуацію, коли де-небудь на дискотеці стоять чотири подружки, в надії знайти собі гідну пару. Більш ніж упевнені, що у трьох з них буде повно золотих прикрас і лише у четвертій на шиї буде красуватися срібний кулон, а у вухах будуть виблискувати приголомшливі срібні сережки. З першого погляду на данную ситуацію, можна зробити висновок, що ця дівчина не така, як її подруги, у неї не традиційні (як у всіх) погляди на речі і безумовно вона більш цікава. Саме в цій неоціненим і є головна родзинка срібла, яка анітрохи не зменшує його вартості, як дорогоцінного металу.

Природно, сріблодешевший дорогоцінний метал, ніж золото, але в цьому також його перевага, адже в доважок до оригінальності ви отримуєте ще і доступність. А це, як раз, дуже навіть важливо в ситуації, коли хочеться бути красивою, індивідуальної, але деньжища на золоте кольє не вистачає. Також не слід забувати, що срібло є досить корисним, лікувальноим матеріалом. Його досить часто використовують для очищення води. Цілком очевидно, що носіння срібних прикрас створить сприятливу і цілющу ауру навколо свого власники або власниці.

Крім усього іншого, срібло є прекрасним і гармонійним компонентом багатьох ювелірних композицій, оскільки відмінно візуально і стилістично поєднується з різними каменями. Приміром, досить яскравою виглядає композиція, де використовується срібна оправа і інкрустація з бурштину. Сережки, каблучки, кулони, брошки, браслети, запонки з бурштину в сріблі стануть прекрасним аксесуаром, який зайвий раз додасть пунктів вашої оригінальності.

Висновки

Срібло - це прекрасна альтернатива широко використовуваному золоту, яка зробить вас на порядок більш індивідуальною особистістю.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ