загрузка...
Головна : Новини

Про користь велосипедних прогулянок

, 19:28
0 424

Ні для кого не секрет, що основними складовими здорового пробраза життя є: здорове харчування, відсутність шкідливих звичок, комплексні фізичні тренування і гармонійний стан розуму і духу. У цьому тексті мова піде про такий вид тренувань, як їзда на велосипеді. Адже за допомогою свого двоколісного друга можна не тільки в тонусі підтримати власне тіло, але й отримати масу задоволення, щосприятливо позначається на емоційному тлі, а слідчо і на загальному стані організму в цілому.

Так в чому ж користь Велосипедів Leon?

1) Неспішні збалансування прогулянки на велосипеді позитивно впливають на серцево-судинну систему людини. Вченими давно доведено факт,що фізичні вправи, врівноважені за інтенсивністю та ступеня навантаження, не просто зміцнюють серцевий м'яз, але і приводять в тонус клапани, а також надають очищаючу дію на всю систему кровотоку людини. Велосипед – ідеальний варіант для кардіо тренувань, саме завдяки цій його особливості та були винайдені спеціальні вівотренажёри.

2) Очищення дихальних шляхів, благотворний вплив на розвиток легенів у дитини. При їзді на велосипеді наші легені поглинають в 5 разів більше кисню, ніж при звичайній ходьбі або бігу, тому годинне катання в зеленій зоні по своїй користі порівнянно з 5-ти годинною прогулянкою на свіжому повітрі.

3) Тренування основних груп м'язів. Коли ви їдете на велосипеді, ви можете навіть не помічати, які саме м'язи задіяні. Однак завдяки специфічній анатомічної форми сучасного велосипеда при їзді одночасно працюють грудні, ручні, м'язи ніг, а також група м'язів черевногоого преса. Велосипедисти в більшості своїй стрункі й підтягнуті люди. За опитуваннями, що проводяться в 2014 році, більшість українців віддали свою перевагу – за високу якість вироблених велосипедів та ціну, пристосовану до можливостей вітчизняного покупця.

4) Прискорення обміну речовин. Активні велосіпедние тренування прискорюють процес обміну речовин в організмі, і продовжують його дію, сприяють спалюванню жирової тканини, полегшують процес схуднення. Простіше кажучи, навіть через годину після завершення велосипедної поїздки, ваш організм все одно продовжує працювати в прискореному темпі і активно спалює калорії.

5) Сприятливий вплив на зв'язки і суглоби. При їзді на велосипеді підвищується рухливість суглобів і зв'язок, що, в слідстві, робить їх більш витривалими і несхильним травм і розтягувань. Однак, для досягнення такого результату велосипед повинен бути правильно підібраний за розміром і росту, в цьому питанні вам може посприяти професіїсиональной консультант – скажімо, на цьому сайті http://e-sport.com.ua/velosport/velosipedy/. Підводячи підсумки, можна сміливо стверджувати, що велосипед не просто засіб пересування, а при правильному використанні – незамінний атрибут здорового способу життя.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ