Головна : Новини

Застава мотоцикла в автоломбарді: швидко, просто, вигідно

, 16:38
1 378

Досить легко працювати з банкуми, коли зібрати довідки і знайти поручителя не складе труднощів. Однак, у більшості життєвих ситуацій обставини складаються в абсолютно протилежному напрямку. Коли гроші потрібні терміново, з власності є тільки мотоцикл, а з документів лише паспорт громадянина Білорусії і папери, що підтверджують право власності на техніку, вбанк звертатися сенсу немає, допомогти може тільки автоломбард,.

Нюанси співпраці з такими установами

Основною перевагою автоломбардів є їх висока швидкість роботи. У зв'язку з тим, що процес кредитування в автоломардах не обтяжений різними бюрократіческими нюансами, а співробітники таких установ зацікавлені в роботі з повною самовіддачею, процес видачі позики проходить дуже швидко і зазвичай займає не більше кількох годин.

Всі права та обов'язки зацікавлених сторін закріплюються документально, у вигляді договору. Деякі автоломбарди навіть дозволяють своїмклієнтам брати участь у складанні такого паперу. Крім того, надання фінансової допомоги в подібних закладах часто буває можливим навіть у разі поганої кредитної історії.

Незважаючи на те, що в автоломбарди зазвичай призначають процентну ставку трохи вище ніж у банках, підсумкова сума переплати в них зазвичайнижче. Це пов'язано з відсутністю прихованих комісій, які так люблять вводити багато великі фінансові установи. Сума ж, що видається в кредит може бути досить великою і в деяких випадках досягати до 80% від вартості мотоцикла. При цьому, транспортний засіб доведеться залишити на спеціалізованій стоянці.

Найбільший автоломбард Мінська

Одним з найбільш успішних і надійних закладів подібного роду є ТОВ & ??laquo; Мікрокредит & raquo ;. Цей автоломбард володіє величезною критої стоянкою. Він надає великі кредити під низький відсоток і гарантує своїм клієнтам відмінний сервіс. В разіпередчасної виплати позики, в даній установі можна згідно стандартним договором уникнути переплати по процентній ставці. Щоб клієнти не хвилювалися за збереження свого майна, за ними завжди залишається право перевірки його стану в будь-який зручний момент. &Laquo; Мікрокредит » існує майже 10 років, за які обслужив тисячі заемщіков, і не один з них не залишився незадоволеним якістю наданих послуг.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

avatar Mr Carter Collins - 28 Січень 2016, 23:05

Меня зовут г-н Картер Коллинз, я частный кредитор, который выдают кредит для частных и юридических лиц. Вы были отклонены Многие банки? Вам необходимо финансирование для создания вашего бизнеса? Делать Вам нужно финансирование для расширения вашего бизнеса? Или вам нужен Персональный кредит?. свяжитесь с нами сейчас:: cartercreditunionoffer.link@gmail.com ФОРМА ДАННЫХ ЗАЕМЩИКОВ 1) ВАШЕ ИМЯ: 2) ПОЛ: 3) ВАШЕЙ СТРАНЫ: 4) ВАША ПРОФЕССИЯ: 5) ВАШЕ СЕМЕЙНОЕ ПОЛОЖЕНИЕ: 6) ТЕЛЕФОННЫЙ НОМЕР: 7) ЕЖЕМЕСЯЧНЫЙ ДОХОД: 8) АДРЕС: 9) ЦЕЛЬ: 10) КРЕДИТ: СРОК КРЕДИТА 11): Если вы заинтересованы, свяжитесь с нами через экземпляр из этой:cartercreditunionoffer.link@gmail.com для электронной почты Всего хорошего Г-н Картер Коллинз

ВВЕРХ