здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Які прояви мають важкі пологи

Червень 01 2015

Життя будь середньостатистичної людини можна умовно розділити на кілька періодів. При цьому, перехобудинок від одного періоду до іншого, як правило є яке-небудь кульмінаційна подія, яке докорінно змінює звичний ритм і спосіб життя, світогляду і рівень відповідальності.

Очевидно. що до таких подій можна зарахувати закінчення навчання (а значить, і початок трудового життя), весілля (тобто, початок совместной життя, створення своєї окремої осередку суспільства, як говоритися) і звичайно ж, народження дитини. Це подія напевно є найбільш одухотворяє, радісним, переповненим почуттів. Воно ж повністю змінює звичний, навіть сімейний спосіб життя, оскільки тепер всю свою увагу доводиться приділяти цьому крихітному чоловічкові, якого такдовго чекали в цьому світі. Це звичайно величезна радість, як для батька, так і для матері дитини, але для останньої - це ще й досить серйозне випробування.

Дитина з'являється на світ після дев'яти місяців перебування в утробі, помітно втомленою за цей час і мріє скоріше розродитися матері. Тим не менш, саме роди стають, напевно, найбільшим випробуванням у житті жінки, тому, як пов'язані з вкрай больовими відчуттями (це не важко собі уявити, порівнявши середньостатистичні розміри дитини і вагінального отвори, через яке йому належить пройти).

Перебіг пологів

Як і будь складно структурний процесс, родова діяльність має чітко виражені етапи, яких всього три:

  1. Розкриття шийки матки . Це поступовий процес, який починається з переймами. Як правило, цей процес займає від 3 до 12 годин і при цьому шийка матки розкривається на 10-12 см, а навколоплідні води виливаються назовні;
  2. Вигнання плоду . Цей період характеризується потягом - періодичне мимовільне скорочення м'язів діафрагми і черевної стінки, яке сприяє переміщенню плода;
  3. Післяпологовий період . Супроводжується видаленням з порожнини матки плаценти і оболонок плода.

Тяжкість пологів

Найбільш важливим з усіх трьох періодів є другою, під час якого відбувається безпосереднє народження. Від того, яке положення (предлежаніе) займає плід на момент потуг, яка фізіологія породіллі, її дії під час пологів, а також від професіоналізму лікарів залежить будуть у неї легкі або. Зупинимося в даному випадку на важких пологах, тобто родової діяльності, яка протікає з відхиленнями від існуючих нормативів, а також з вираженими ускладненнями. Тяжкість осложненій безпосередньо впливає на здоров'я породіллі і дитини.

Виділяють наступні прояви важких пологів:

  1. Кровотечі;
  2. Асфіксія плоду;
  3. Родові травми плода;
  4. Ножне передлежання плода;
  5. Ненормальна тривалість пологів;
  6. Застосування акушерських інструментів і т. Д.

Очевидно, що найбільш небезпечним з усіх перерахованих вище станів є ножне або тазове передлежання, оскільки замість голови дитини, першим на світ з'являються нОгі. У такому стані досить високий ризик асфіксії (задухи) плоду і нанесення йому родових травм, що потім позначається на його здоров'ї. Також досить небезпечними і ненормальними вважаються відхилення в часі пологів: занадто затяжні можуть викликати кисневе голодування мозку плода, а надто швидкі - серйозно травмувати його через недостатнюпро розкрилася шийки матки і непідготовлених родових шляхів. Найбільш яскраво вираженими симптомами майбутніх важких пологів є сильні болі в області спини і досить болючі перейми. У таких випадках часто застосовується широкий спектр знеболюючих і стимулюючих пологову діяльність препаратів.

Підсумки

Пологи - це один з найбільш важких етапів в житті будь-якої жінки, яка хоче стати матір'ю. Очевидно, що свій стан і підготовку до пологів необхідно контролювати постійно, тоді і ризик розвитку важкої форми пологів буде зведений до мінімуму.

← Moscow Free Tours: лінійка... Застава мотоцикла в... 
Переглядів: 328
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен