Головна : Новини

Moscow Free Tours: лінійка турів по Москві

, 16:23
0 363

Ви вперше в російській столиці? Хочете дізнатися її історію? Побачити головні достопримітні місця? Moscow Free Tours – саме те, що вам необхідно. Організатори пропонують кілька програм для групового ознайомлення з містом на Москві-річці. Кожна з них дозволить дізнатися і побачити багато цікавого. Просто виберете свій moscow tour із запропонованих. Це може бути як історичний тур по Кремлю, так і « коммуністіческіх » вояж.

Moscow Free Tours – бюджетний варіант для знайомства з Москвою за допомогою екскурсовода. Це також вигідна пропозиція для подорожуючих у компанії друзів, а не з великою групою. Організатори працюють із замовленнями на різне число слухачів. Досить нечисленні групи гостей Москви теж обслуговуються. При цьому вартість послуги починається від … нуля. Так, діє унікальна пропозиція Free Tour. Він передбачає двогодинне ознайомлення з Москвою у супроводі екскурсовода, яке абсолютно безкоштовно для учасників. В рамках цього туру гості міста побачать найбільш відвідувані місця столиці.

Інші групові тури платні, проте ціни дуже демократичні. Metro Tour, Communist Tour, Mystical Tour – 27 євро. Kremlin Tour – 45. Якщо у вашому розпорядженні є цілий день для знайомства з російською столицею, вигідно буде замовити комплексну послугу. Участь у всіх турах обійдеться в 73 євро, що майже в два рази дешевийле реальної вартості присутності на всіх екскурсіях.

Тури проводяться щодня і в будь-яку погоду. Туристів проведуть по Москві активні і креативні молоді гіди. Якщо ви віддаєте перевагу персональні послуги, можна скористатися пропозицією Private Tour, вартість якого вища. Воно дасть можливість ознайомитися з музеямі міста, Великим театром та іншими культурними та історичними місцями. Організатори можуть підібрати для вас гіда, що говорить не тільки англійською, а й на іспанською, китайською, французькою або іншою мовою.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ