Головна : Новини

Як сучасна екологічна ситуація впливає на здоров'я людини?

, 16:18
0 444

Сьогодні вже практичнонемає місць на Землі, куди б не ступала нога людини. Ми своєю прогресивною діяльністю зачепили всі сфери життя, негативно вплинувши на стан навколишнього середовища. Спрощуючи собі життя і роблячи її комфортніше, ми визначаємо стан екології, яка впливає на наше здоров'я. Зараз люди прагнуть захистити своє здоров'я і переїхати жить за місто, тому покупка є хорошим варіантом вирішення проблем.

До чого призводить критичний стан екології в наш час?

Незважаючи на те, що якість і умови життя людей покращилися за останні десятиліття, на людське здоров'я позитивним чином це ніяк не вплинуло. Сьогодні з'явилося багато нових хвороб, а деякі з них проходять у важкій формі і важко лікуються, і багато в чому погана екологія стала тому причиною. Парадокс, але ми самі її псуємо, але для поліпшення ситуації нічого не робимо.

Те, без чого людина ніяк не може жити – це вода і повітря, які зкожним днем ??все більше забруднюються.

Вихлопні гази від транспортних засобів, а також діяльність промислових підприємств, при якій в атмосферу потрапляє безліч шкідливих речовин, значно забруднюють повітря. При контакті з ним страждають дихальні шляхи, органи нюху і зору. Все це не тільки викликає разлічних серйозні захворювання життєво важливих органів, а й призводить до нервових розладів і депресій.

Вода, яка повинна дарувати нам сили і бадьорість духу, сьогодні лише « підкошує » наше здоров'я. Рівень її чистоти у відкритих водоймах не можна оцінити навіть на « задовільно & raquo ;, а те,що потрапляє до нас через водопровід, надалі може викликати безліч серйозних захворювань.

Забруднена грунт від сільськогосподарських і промислових підприємств живить цим рослини, які потім споживають корови, а ми це отримуємо з молоком і м'ясом. Відповідно, страждає якість продуктів, а за ним – наше здоров'я. Саме тому, вибираючи собі місце проживання, намагайтеся оселитися в зелених районах за містом. Так, ставши володарем ви не ризикуєте своїм здоров'ям.

Давайте разом піклуватися про навколишній світ!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ