здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Здоровий спосіб життя (ЗСЖ)

Червень 08 2015

Не хочеш хворіти - З першого погляду на дану фразу можна припустити , що мова піде хто знає, про що. Насправді ж це заклик, а ЗОЖ - це не якийсь іноземний термін, а наш, самий, що ні на є рідний, Здоровий Спосіб Життя. Заклик треба сказати більш ніж актуальне, оскільки незважаючи на винятково високий рівень розвитку і потенціал суспільства, той спосіб життя, який вона веде, можна назвати скоріше деструктивним, ніж здоровим. Намагаючись додати комфорту в свою жизнь, винаходячи нові технічні прилади і технології, ми відбираємо у себе те, що дуже важливо насправді - рух. А рух-то, як відомо, і є життя, оскільки завдяки регулярній і достатньої рухової активності, всі системи і процеси в організмі підтримуються на належному рівні. Крім того, мала у вогонь підливає і те, що миїмо. Адже розвиток суміжних областей хімії призвело до того, що їжа, яку ми їмо стала скоріше не корисною, а іноді і зовсім небезпечною.

Що таке ЗСЖ?

Якщо на хвилинку задуматися і спробувати проаналізувати даний термін, то очевидно, ЗСЖ представлятиме комплексний підхід до побудови моделі собственной життя, який був би спрямований на створення таких умов, за яких природним чином проходила б профілактика захворювань, зміцнення імунітету і організму в цілому. Це не примха якась і не данина моді, а цілком об'єктивний і обґрунтований процес. Це стає зрозумілим, якщо поглянути на загальновідому статистику, яка нам говОРИТ про те, що здоров'я людини залежить від багатьох факторів, як зовнішніх, так і внутрішніх. При цьому наше здоров'я лише на 10% залежить від медицини, на 20% - від генетики (тобто, спадковості), на 20% - від умов миру в якому ми живемо і на цілих 50% - від того, який спосіб життя ми ведемо . Як бачимо, ЗСЖ - це більш ніж значна складляющая нашого здоров'я і нехтувати нею в сучасних умовах вкрай нерозумно. Тим більше, що ЗСЖ насправді не концентрується виключно на здоров'я, хоча воно і є основним його завданням. Завдяки знайденому здоров'ю ми можемо, самі того не підозрюючи, відкрити для себе нові інтереси на роботі, вдома, під час дозвілля.

Елементи ЗСЖ

Якщо розглядати ЗСЖ, як систему, то однозначно можна виділити її структурні компоненти:

  • Формування схильності в ЗСЖ в ранньому дитинстві.
  • Екологія, тобто здорова і чиста середовище проживання.
  • Відсутствие шкідливих звичок, залежностей.
  • Правильне, грамотно побудоване і збалансоване харчування.
  • Достатня фізична активність, включно із застосуванням спеціалізованих фізичних вправ і природно з урахуванням фізіології кожної окремо взятої людини.
  • Дотримання правил гігієни, як особистої, так і суспільної.
  • Нормальне психологічний стан.

Формування ЗСЖ

Знову-таки, якщо ЗСЖ - це комплексна система, то вона очевидно повинна якось сформуватися, оскільки генетичноЇї було запрограмуєш. Отже, процес формування та виховання в собі принципів ЗСЖ, складається з трьох основних етапів:

  • Соціальний або інформаційна пропаганда.
  • Інфраструктурний, тобто, створення відповідних для ЗСЖ передумов і умов.
  • Особистісний або формування системи цінностей і правильних життєвих орієнтирів.

Підсумки

Здоровий спосіб життя важливий завжди, на будь-якому етапі історії. Сьогодні прилучення до глобального руху можливо за допомогою веб vedizozh.ru.

← Коли Ви скажете - це Ваша... Віртуальні ігри в житті... 
Переглядів: 313
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен