Віртуальні ігри в житті сучасної дитини
Те, що в нашому світі сьогодні існує практичноі в чомусь рівноцінні реальності, сумніватися не доводиться. Одна з них - це той реальний фізично відчутний світ, який нас оточує, і матеріальною частиною якого ми самі є. А інша реальність - віртуальна, яку ми щодня можемо споглядати на екранах своїх стаціонарних і мобільних гаджетів. Інтернет, як основне відображення виртуальной реальності, об'єднав величезну кількість портативних гаджетів у всьому світі. Це уможливило створення прецеденту перенесення більшості традиційних завдань у віртуальну площину, починаючи з пошуку інформації і закінчуючи серйозними фінансовими операціями. Не обійшла стороною віртуалізація і таку грань людського єства, таке наиболее близьке по духу і традиційне заняття, як гра. Це заняття, яке для дорослого становить малу частину його життя і іноді скрашує дозвілля. Для дитини, особливо маленького, гра є основним заняттям, за допомогою якого відбувається пізнання навколишнього світу у всіх його аспектах. Природно, кожен батько намагається якось вплинутина ігровий процес з метою його певної систематизації та внесення в сам процес смислового навантаження, більш предметного освоєння певних навичок і знань. У кожного цей процес відбувається по-різному, десь успішно, а десь й зовсім провально, оскільки дитина, як маленька людина також має свою, незрозумілу дорослій життєву позиціюі явно не любить, коли втручаються в його справи.
Роль віртуальної гри в житті дитини
Природно, надто вже захоплюватися грою віртуальної для малюка не варто, оскільки це вкрай негативно може позначитися на його здоров'ї. Тим не менш, іноді не втечеш і те, що наші зовсім маленькі дітки швидшеосвоюють нову техніку, ніж ми самі - вже не просто мрія, а реальний факт. Виключати його не варто, та й не вийде, оскільки з цим об'єктивно пов'язана вся наша майбутня життя в глобальних масштабах. Ще більш відомим фактом є явна привабливість віртуальних ігор, для яких немає необхідності купувати іграшки, а час за ними ульотає швидко. Якщо вже ваша дитина проявляє інтерес до віртуального світу, то захистити його повністю від цього вам явно не вийде, а от спробувати направити його завзяття в правильне русло ще й як можна. Це можна зробити, запропонувавши малюкові пограти у веселі, розвиваючі іграшки в режимі онлайн, через інтернет. Такий підхід не тільки займе вашого малийиша на відведене вами для цього час, але й однозначно допоможе розвинути певні знання та навички. Для того, щоб оцінити все багатство і різноманітність віртуальних онлайн ігор для малюків, достатньо просто заглянути на сайт. На сайті ви зможете знайти безліч захоплюючих ігор в наступних категоріях:
1. Ігри для найменших, що дають основні поняття і формах, кольорах, логіці та інших базових знаннях.
2. Ігри для дівчаток, які повністю відображають всю сутність жіночої половини суспільства і з малих років формують її інтереси .
3. Пізнавальні ігри, що дають знання про самих різних моментах нашого життя.
4. Ігри, розвиваючі определенние навички, наприклад, увагу, пам'ять, логіку, мислення.
5. Розмальовки, які розвивають творчі здібності дитини і багато інших.
Підсумки
Гра - це природна форма пізнання дитиною нашого світу, яка так чи інакше не залишається осторонь від світових тенденцій.