здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Віртуальні ігри в житті сучасної дитини

Червень 08 2015

Те, що в нашому світі сьогодні існує практичноі в чомусь рівноцінні реальності, сумніватися не доводиться. Одна з них - це той реальний фізично відчутний світ, який нас оточує, і матеріальною частиною якого ми самі є. А інша реальність - віртуальна, яку ми щодня можемо споглядати на екранах своїх стаціонарних і мобільних гаджетів. Інтернет, як основне відображення виртуальной реальності, об'єднав величезну кількість портативних гаджетів у всьому світі. Це уможливило створення прецеденту перенесення більшості традиційних завдань у віртуальну площину, починаючи з пошуку інформації і закінчуючи серйозними фінансовими операціями. Не обійшла стороною віртуалізація і таку грань людського єства, таке наиболее близьке по духу і традиційне заняття, як гра. Це заняття, яке для дорослого становить малу частину його життя і іноді скрашує дозвілля. Для дитини, особливо маленького, гра є основним заняттям, за допомогою якого відбувається пізнання навколишнього світу у всіх його аспектах. Природно, кожен батько намагається якось вплинутина ігровий процес з метою його певної систематизації та внесення в сам процес смислового навантаження, більш предметного освоєння певних навичок і знань. У кожного цей процес відбувається по-різному, десь успішно, а десь й зовсім провально, оскільки дитина, як маленька людина також має свою, незрозумілу дорослій життєву позиціюі явно не любить, коли втручаються в його справи.

Роль віртуальної гри в житті дитини

Природно, надто вже захоплюватися грою віртуальної для малюка не варто, оскільки це вкрай негативно може позначитися на його здоров'ї. Тим не менш, іноді не втечеш і те, що наші зовсім маленькі дітки швидшеосвоюють нову техніку, ніж ми самі - вже не просто мрія, а реальний факт. Виключати його не варто, та й не вийде, оскільки з цим об'єктивно пов'язана вся наша майбутня життя в глобальних масштабах. Ще більш відомим фактом є явна привабливість віртуальних ігор, для яких немає необхідності купувати іграшки, а час за ними ульотає швидко. Якщо вже ваша дитина проявляє інтерес до віртуального світу, то захистити його повністю від цього вам явно не вийде, а от спробувати направити його завзяття в правильне русло ще й як можна. Це можна зробити, запропонувавши малюкові пограти у веселі, розвиваючі іграшки в режимі онлайн, через інтернет. Такий підхід не тільки займе вашого малийиша на відведене вами для цього час, але й однозначно допоможе розвинути певні знання та навички. Для того, щоб оцінити все багатство і різноманітність віртуальних онлайн ігор для малюків, достатньо просто заглянути на сайт. На сайті ви зможете знайти безліч захоплюючих ігор в наступних категоріях:

1. Ігри для найменших, що дають основні поняття і формах, кольорах, логіці та інших базових знаннях.
2. Ігри для дівчаток, які повністю відображають всю сутність жіночої половини суспільства і з малих років формують її інтереси .
3. Пізнавальні ігри, що дають знання про самих різних моментах нашого життя.
4. Ігри, розвиваючі определенние навички, наприклад, увагу, пам'ять, логіку, мислення.
5. Розмальовки, які розвивають творчі здібності дитини і багато інших.

Підсумки

Гра - це природна форма пізнання дитиною нашого світу, яка так чи інакше не залишається осторонь від світових тенденцій.

← Здоровий спосіб життя... Що являє собою артроз... 
Переглядів: 346
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен