здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що можна сказати про імплантації зубів

Червень 09 2015

Кожен з нас мріє бути здоровим і виблискувати цим самим здоров'ям на всі свої білосніжні 32 зуба. На жаль, ця мрія для багатьох залишається в кращому випадку осяжній. Виною такого розвитку подій є ми самі, ставлячись до здоров'я зубів вкрай зневажливо. Закономірним підсумком такого членоушкодження є проблеми з зубами, які хоч раз але змушували будь-якої людини звертатися до самого страшномуу (за статистикою) лікаря - стоматолога. У кращому випадку можна відбутися карієсом і встановленої на місці його активної діяльності пломбу. Але враховуючи характер нашої людини і його незрозумілу боязнь лікувати зуби, ми себе частенько доводимо до такого стану, коли самої пломби вже мало, а іноді і зовсім ніде ставити зважаючи руйнування і усунутийія зуба з ротової порожнини. Адентія (саме таким медичним терміном описується стан відсутності зуба в ряду. При наявності цього дуже неприємний явища, людині залишається два варіанти розвитку подій:

  • Змиритися з втратою зуба і спробувати соціально адаптуватися з наявністю даного вади зовнішностіі. Хтось справляється з цим досить непогано, а хтось досить болісно сприймає свій новий, вкрай неестетичний вигляд (особливо це стосується тих, хто зайнятий у професіях, які передбачають перебування у всіх на виду);
  • Спробувати виправити те, що трапилося, замінивши втрачений зуб аналогічним за формою протезом.

Імплантація як метод протезування

Сучасній людині відомо багато способів установки протезів замість втрачених зубів. Це і золоті коронки, і мостовидні конструкції, що замінюють один або кілька зубів. Перший варіант можливий при наявності здорового кореня зуба, але відрізняється вкрай неестетичноим зовнішнім виглядом і навряд чи гармонійно впишеться в концепцію "білосніжної усмішки". Варіант з містком застосовується при повній відсутності зуба. Складність даної процедури полягає в тому, що доводиться травмувати сусідні зуби для забезпечення фіксації моста. Кардинально інший підхід до даного питання пропонує метод імплантації зубів. Суть даного метод полягає в тому, що на місці втраченого зуба встановлюється штучний аналог його кореня - зубний імплант.

Головною особливістю даного процесу є остеоінтеграція, тобто процес зрощування імпланта з кістковою тканиною щелепи. Для виконання цієї умови, в якості матеріалу для імпланта вибираютьсябіологічно інертні матеріали, як наприклад, титан. Він прекрасно сприймається організмом і забезпечує практично стовідсоткове приживлення і відсутність відторгнення. Перевагою даного методу є можливість усунення як одиничної адентії, без необхідності руйнування сусідніх зубів, так і комплексне многооб'ектное протезування,навіть при повній адентії. До речі, в клініці доктора Гутше ви можете зробити з застосуванням дентальної об'ємної томографії.

Процес імплантації

Імплантація зуба - це хірургічна процедура планового характеру, а значить передбачає дотримання певної послідовності дій:

  1. Проведення діагностики організму і ротової порожнини, на предмет наявності факторів, що заважають імплантації або здорово її ускладнюють;
  2. Проведення хірургічного втручання, з метою встановлення імпланта;
  3. Період приживлення імпланту (від 3 до 6 місяців);
  4. Установка формувача ясен;
  5. Установка на імплантований корінь протеза зуба.

Висновки

Імплантація зубів є однією з найбільш ефективних і довговічних процедур усунення адентії. При тому рівні технологій і матеріального оснащенийення, у стоматолога-ортопеда з'являється можливість реалізації ідей, які раніше були недосяжні.

← Які особливості мають... Магазин "Світ саун"  
Переглядів: 297
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен