Головна : Новини

Магазин "Світ саун"

, 00:00
0 318

За свою довгу історію чоловічаство не один раз стикалися з різними важкими і не дуже захворюваннями, які так чи інакше були наслідком ослабленою імунної системи організму. У таких умовах виходу два:

  • Лікуватися, що вкрай неприємно і вельми дорого, особливо зараз;
  • Робити профілактику, що вимагає певної віддачі, але зате більш приємно і вже тим більше набагато дешевше лікування.

Людство у всьому своєму розмаїтті, придумало чимало традиційних систем профілактики захворювань, але однією з найбільш популярних, незважаючи на етнічну приналежність, єсауна або лазня. Фактично, це процес обмивання тіла, який попутно супроводжується впливом на нього гарячої пари і води.

Створення контрасту температур (гаряча парна і холодний водойму) створює прекрасні умови для загартовування і загального очищення організму від токсинів. У радянський час досить распространеннимі були лазні громадські, в які ходили дружніми колективами або цілою родиною. Можна навіть сказати, що існував якийсь культ лазні - цей момент досить яскраво розкривається в улюбленому всіма новорічному фільм "Іронія долі, або З легким паром".

Сьогодні ті лазні частково збереглися і також користуються попитомм, але враховуючи все більший ухил суспільства в приватне будівництво, починають все більше бути затребуваними лазні особисті, в будинку або на своїй ділянці. Вони більш компактні, сучасні в дизайні, але все також потребують дотримання певних умов побудови та використання доречних і якісних матеріалів.

Магазін "Світ саун"

Всі необхідні комплектуючі та матеріали можна звичайно збирати з миру по нитці, але погодьтеся, було б здорово, якби все необхідне було в одному місці. Це значно скорочує витрати і час пошуку всього необхідного. Таким місцем без сумніву є магазин (та що там - мережа магазинів) "Світ саун":. Тут ви зможете знайти все, що може знадобитися для облаштування вашої лазні або сауни, більше того, всі матеріали і комплектуючі матимуть гарантовано високу якість. Може здатися, що це звучить дещо гучно, проте за двадцять років копіткої роботи даний колектив завоював тверде повагу колег іклієнтів.

Асортимент продукції магазину "Світ саун"

У каталозі товарів магазину присутні наступні категорії:

  1. Пічне устаткування. Перелік печей і каменок для бань, опалювальних та виручених печей для побутовоговикористання, камінів;
  2. Котли опалення. У цій категорії представлені твердопаливні опалювальні котли різного типу, а також печі з водяним контурів;
  3. Обладнання для приготування їжі та організації пікніків. Це різні барбекю, мангали, грилі, міні печі, коптильні іт. д.;
  4. Камінне обладнання. Топки, портальні, водяні каміни та аксесуари до них;
  5. Чавунне лиття для печей. Це значна кількість стандартизованої та дизайнерської пічної арматури (дверей, люків, заслінок, плит);
  6. Сауни інфрачервоноготипу;
  7. Меблі для саду;
  8. Системи димоходів.

Висновки

Наше життя часом досить нудна, але навіть такі традиційні заняття, як лазня, споглядання вогню в каміні, можуть привнести в неї більше радості і разнообразія, якщо звичайно, все зробити з розумом.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ