Головна : Новини

Які корисні властивості лимонної кислоти?

, 14:49
0 347

Сьогодні в багатьох промисловостях використовують ті продукти, які надають речам або виробам індивідуального виду або смаку. Мало хто знає про цілющі властивості таких речовин, і як їх можна використовувати з користю. Тому сьогодні ми дізнаємося де і чим корисна лимонна кислота. Лимонна кислота часто використовується в харчовій промисловості як:

 • Антіокіслітелі;
 • Стабілізатори забарвлення;
 • Регулятора кислотності;
 • Каталізатора гідролізу.

Крім того, даний продукт широко використовується і для того, щоб приготувати напої з ноткою свіжості. На смак вона кисловата, а за зовнішнім виглядом нагадує білий порошок або кристали, які є безбарвними. До речі, не менш важливим є те, що лимонна кислота захищає продукти від впливу важких металів. Харчова кислота досить легко розчиняються в спирті і у воді. До речі, в РФ ви можете на сайті компанії " ТК-Топаз ": tk-topaz.ru.

У яких сферах застосовують лимонну кислоту?

Лимонну кислоту переважно застосовують в таких промисловостях, як:

 • Кондитерська;
 • Пивобезалкогольна;
 • Консервативна та інші.

Зазвичай цей продукт випускають в упакованому вигляді. Вона може бути реалізована через роздрібну торговельну мережу, що має вагу до 100 гр. Також випускають лимонну кислоту, яка призначена для використання підприємствами. Вага такого продукту становить до 40 кг в мішку.

Властивості лимонної кислоти?

Крім того, що лимонна кислота широко використовується в харчовій промисловості, не меншу популярність вона придбала і в косметології. Перш за все, її використовують для того, сприяти створенню впливу на шкіру голови: позбавити волосся від жирності і звузити розширені суперечки.

Багато жінок і дівчатаки роблять хімічні завивки, купують дорогі засоби по догляду за волоссям для додання шикарного блиску. Проте мало хто знає, що лимонна кислота є прекрасним засобом, щоб надати волоссю життєвого і здорового сяйва. Також її використовують і для того, щоб освітлити волосся. А ви знали, що якщо постійно мити голову водою з-під крана, то в майбутньому можлива поява відчуття жорстокості на волоссі? Для того щоб запобігти цьому, варто додавати тільки кілька крапель лимонної кислоти у воду і тоді ваші волосся буде радувати відчуттях шовком.

Сьогодні виробники шампунів випускають і бальзами. Ціни на такі кошти досить високі, арезультату ми можемо і не отримати. Тому косметологи радять обполіскувати волосся водою, в яку попередньо помістити кілька крапель лимонної кислоти.

Мелірування ви також можете зробити за допомогою лимонної кислоти. Давайте дізнаємося рецепт цієї процедури:

 • Вам знадобитьсяться 2-3 ложки лимонної кислоти;
 • Взяти таку ж кількість води і розвести в ній лимонну кислоту;
 • Коли утворюється каша, то потрібно нанести її окремі пасма;
 • Рекомендую використовувати спеціальну шапочку для мелірування, тоді ж ефект буде намного ефективніше.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ