Головна : Новини

Найпоширеніші хвороби зубів

, 01:51
0 465

Небагато знайдеться на світі людей, які при слові стоматолог або хворий зубзалишаться спокійними. У більшості людей такі слова, в кращому випадку, викличуть хвилювання. Зубний біль випробували багато. Чому ж зуби у нас псуються і загнивають, адже природа наділяє всіх здоровими і міцними зубами. І дослідження деяких лікарів це підтвердили. Існують племена в Африці, Америки, де жителі взагалі не знають, що таке зубнабіль. Вчені приходять до висновку, що погані зуби – це результат неправильного харчування. Окремо хочеться відзначити, що зуби - це як дзеркало стану внутрішніх органів людини.

Від здорових зубів залежить і здоров'я людини. Гнилі зуби можуть викликати ускладнення: втрата апетиту, головний і серцевий біль.Дуже впливає стан зубів і на всю кісткову систему і викликає такі захворювання як артроз, поліартрит. Як би там не було, але кожен зуб, який викликає у вас дискомфорт, потрібно негайно лікувати, щоб зупинити інфекцію і не інфікувати організм.

ЯКІ БУВАЮТЬ ОСНОВНІ ХВОРОБИ ЗУБОВ

  1. Каріес-це утворення отвору на поверхні зуба, в результаті гниття зуба зсередини. Існують чотири стадії розвитку карієсу. Від появи невеликого плямочки   на зубі до часткового його руйнування;
  2. Пульпіт - це запалення пульпи, в народі нерва, зуба;
  3. Періодонтит –це запалення кореня зуба.   Періодонтит небезпечний тим, що протікає майже безболісно, ??а інфекція всередині зуба існує, і тим самим впливає на організм в цілому.

СУЧАСНЕ ЛІКУВАННЯ ЗУБОВ

Сучасні технології дозволили нам частково не боятися стоматологів. Адже сьогодні лікування відбувається пошануй безболісно. Тому залиште свої фобії будинку, а самі відвідайте стоматолога і. Адже зубний біль і наслідки вашої повільності можуть бути набагато страшніше. Анестезія нового покоління зробить цю процедуру такою, що ви назавжди перестанете боятися, ви зовсім не відчуєте болю. І головне - ви навіть шприца не побачите, вас не злякає більШая голка, адже зараз користуються карпула з тоненькою голочкою.   А можна просто помазати місце лікування знеболюючим гелем. Такий гель найчастіше застосовують для лікування зубів у найменших пацієнтів.

У сучасних стоматологічних клініках надають усі послуги в галузі стоматології. Всі види лікування від пЗростання карієсу до періодонтиту. Велику увагу приділяють саме лікуванню, а видаляють зуб тільки в крайньому випадку, адже нові зуби не виростуть. &Nbsp;  

білосніжна посмішка – МРІЯ КОЖНОГО!

У сучасних     клініках Вам допоможуть стати володарем білозубою усмішкою. Це сьогодні можливо, благодаря сучасним матеріалам. Проблеми з емаллю, пощерблений зуб, або від зуба відламався шматочок, - все   можуть висококласні фахівці.   У такому випадку виконують реставрацію або пошарове відновлення зубів і емалі.

А якщо у вас відсутні кілька зубів, то вам зроблять необхідні протези. Також втаких клініках допоможуть у відновленні правильного росту зубів або прикусу.

Про свої зуби ніколи не можна забувати. У вас завжди на зуби повинно знаходитися час, в іншому випадку наслідки можуть бути жахливими. Виконуйте нехитрі поради і вашій посмішці будуть заздрити!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ