здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке зубний імплант

Червень 14 2015
< p style = "text-align: left;"> У світі, в якому рівень комунікації став по істині глобальним, кожна людина може відчути себе зіркою тіліекрана. Тим більше, що зняти простий відеоролик можна на камеру будь-якого мобільного пристрою (смартфону, планшета і т.д.), а вже викласти його в інтернет на загальний огляд - простіше простого. Відчуваючи якусь приналежність до категорії зірок, однозначно відчуваєш і їх турботи по підтримці свого зовнішнього вигляду, способу, одним з головних компонентів которого є повноцінна білосніжна голлівудська усмішка. І хоча телевізор на щодня вбиває в мозок інформацію про важливість саме білосніжної усмішки, насправді більш важливим аспектів є її повнота або просто кажучи - наявність все зубів. На превеликий жаль, величезна кількість жителів нашої країни, які ведуть явно нездоровий спосіб жізні і вже точно не турбуються про своєчасних консультаціях у стоматологів, стикаються з проблемою втрати одного або декількох зубів.

Чим важлива повноцінна посмішка

Важливість повноцінності зубного ряду не в тому, щоб ним можна було виблискувати на ліво і на право, хоча естетичнускладову ще ніхто не відміняв. Головна її роль - функціональна, тобто можливість здійснення повноцінних жувальних функцій, яка може помітно знизиться при втраті декількох зубів. Хоча сприймати це питання потрібно звичайно в комплексі, адже якщо, наприклад, відсутня корінний зуб, це не дуже-то сильно і позначається на практичеської сторони питання, та й естетика явно не кульгає, оскільки його і не видно. З іншого боку, якщо відсутня різець, ікло або один з малих корінних зубів, складових видимий зубний ряд, то це не тільки становить проблеми під час їжі, але "посміхнутися" подібним штахетником вкрай неестетично.

Види зубних їмПлант

Одним з передових методів усунення явища адентії (тобто, відсутність зубів) є установка на проблемне місце зубного імпланта. Головною перевагою подібного методу, є створення повноцінного штучного підстави зуба, під час якого немає необхідності вдаватися до руйнування тканинсусідніх зубів (наприклад, при мостовидні способі протезування). За своєю формою є металевими стрижнями, які заміняють корінь втраченого зуба. В якості матеріалу для виготовлення імпланта використовують титан і це не випадково. Справа в тому, що титан володіє інертними характеристиками по відношенню до організму, тобто в процесі його вживленіення в кістку щелепи, не виникає прецедент відторгнення його організмом, як чужорідного тіла. Конструктивно, всі існуючі імпланти можна розділити на дві великі групи: розбірні і нерозбірні. Усередині цих груп виділяють чотири основні типи імплантів:

 

  • ендооссальную або внутрішньокістковий . Це найбільш поширений тип імплантів, статистично становить близько 95% від загальної кількості. За своєю формою є конусоподібним або циліндричним стрижнем, який має різьблення або гладку поверхню;
  • Субперіостальний або підслизовий . Це металевий каркас, який закріплюється на кістки під слизовою оболонкою (окістям);
  • Базальний . Даний вид протезів застосовується тоді, коли для установки одиночних стержневих систем недостатньо кісткової тканини. Тому базальний імплант використовується у випадку втрати від трьох і вище зубів;
  • Ендодонтів-ендооссальную .

Підсумки

Наявність повноцінної, здорової усмішки - це не простопримха моди, а реальна необхідність, яка дозволить не лише повноцінно здійснювати фізіологічні функції, але і відчувати себе впевнено з точки зору естетики.

← Найпоширеніші хвороби... Інтернет магазин... 
Переглядів: 328
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен