Головна : Новини

Що таке процедура мезотерапії?

, 17:15
0 325

Меозотерапія сьогодні – це сучасний споспро із застосуванням ін'єкції для омолодження. Сенс цієї процедури укладений в застосування доктором вітамінів, різних елементів і речовин внутрішньошкірним способом, а також під шкіру.

  Завдання мезотерапії отримати очікуваний лікувальний результат від застосування медикаментів, досягти рефлексогенного дії від поразки ін'екціямі біологічно активних пунктів на шкірі людини. Речовини, що застосовуються при даній процедурі - вводяться дрібними дозами, що дає можливість зробити ризик появи реакцій у вигляді алергії організму досить низьким.

Такі процедури здійснюють при завданні зволожити шкіру, підвищити еластичність шкіри і для того, щоб поліпшити дренажний відведення зайвої рідини в тканинах. Процедура буде ефективна для лікування безлічі хвороб шкіри, наприклад, висипу, купероза.

Також для коригування зміни віку, для лікування випадіння волосся і целюліту. При підготовці до здійснення пластичних операцій і реабілітаційному процессе по їх завершенню дана процедура також буде корисна й ефективна.

Як застосовується мезотерапія?

Мезотерапія обличчя в київській клініці   « DD clinic » процедура в основному застосовується ручним методом за допомогою ін'єкції.

Доктор НЕзастосовує спеціальний інжектор, оскільки на ділянці обличчя потрібно пильну застосування уколів. Мезотерапія особи проводиться безболісно, ??за часом така процедура займає близько п'ятнадцяти, двадцяти хвилин. можна в клініці DDclinic за адресою м.Київ пр. Червонозоряний, 4-Г.

Одного такого сеанси не буде достаточніше, щоб досягти стійкого результату потрібно застосовувати цілий курс лікування. Наприклад, щоб позбавиться від зморшок в області очей необхідно здійснити три, чотири процедури з тимчасовим відрізком в сім днів, а для ліфтингу шкіри обличчя потрібно вісім таких процедур.

Як проходить сама процедура?

Попередньо доктор під час консультації знаходить виниклу проблему, її локалізацію і необхідний спосіб її видалення. Також він виявляє протипоказання до визначеної процедури застосування конкретних медикаментів.

Пацієнту потрібно проінформувати доктора про всі наявність захворювань,що у нього є. Також дати інформацію про медикаменти, які він приймає, про різні прояви алергії, якщо такі мали місце бути.

Ін'єкційні області та їх кількість, а також медікаментная доза залежать від характеристики розв'язуваної задачі і індивідуальної особливості шкіри. Після дезінфекції шкіри укол пріменяется на глибину від одного міліметра до двох сантиметрів, все залежить від того, на яку тканину потрібно застосувати вплив.

З точки зору техніки ін'єкція при даній процедурі практично не відрізняється від класичних варіантів уколів. На завершення процедури здійснюється повторно обробка шкіри АНТИСптіческого характеру, передбачається використання крему із заспокійливим властивістю.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ