загрузка...
Головна : Новини

Черговий яблучний гаджет iPhone 6

, 17:02
0 328

У наш час у житті як цілого суспільства, так і окремого індивіда ключову роль грає комунікація, яка забезпечується за рахунок добре розвинених засобів зв'язку та поширення інформації. Для більшості людей основним видом зв'язку є мобільний зв'язок, яка покриває майже всю земну кулю і забезпечує можливість спілкування між людьми в будь-який час і в будь-якій точці світу. Крім неї, активно використовують інтернет, доя ий може крім усього іншого забезпечити відео зв'язок і більш зручний, і швидкий пошук інформації. Тим не менш, носити з собою постійно мобільний телефон і ноутбук, в кращому випадку, для виходу в інтернет щонайменше незручно. Благо сьогодні є реальна можливість об'єднати цих два різно функціональних пристрою в одне, більш компактное і продуктивне. Це пристрій називається смартфон, тобто розумний телефон, в якому крім мобільного зв'язку реалізовано безліч іншого функціоналу, притаманного персональним комп'ютерам.

Враховуючи затребуваність продукту даного типу, його виробництвом сьогодні займається безліч компаній, у тому числі з світовим ім'ям. Серед них однозначно можуть бути і є компанії, продукція яких вважається еталоном не тільки з точки зору якості, але і в цілому, з точки зору функціоналу пристрою як такого. Серед виробників смартфонів такою компанією є Apple, яка представлена ??на ринку одним з найбільш відомих і затребуваних смартфоніву світі - iPhone. Це не просто якісний і популярний апарат, це ще й певний статус: якщо, наприклад, наявність телефону Vertu говорить про те, що людині просто нікуди дівати гроші, то iPhone видає у своєму власника цінителя дійсно якісної, сучасної і в міру дорогої продукції. < / p>

Особливості iPhone 6

Сьогодні компанія Apple представлена ??на ринку моделями останнього, восьмого за рахунком покоління - iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Головною особливістю цих смартфонів є зовсім не функціонал або зменшена до 7 мм товщина корпусу, а значно збільшений в порівнянні з попередніми моделями екран: 4,7 "- у iPhone 6 і цілих 5,5" -у iPhone 6 Plus. Рішення, прямо скажемо, революційне, оскільки жодна з попередніх моделей подібної конструктивною особливістю похвалитися не могла. Інженери Apple надійшли дуже мудро, скориставшись даними щодо застосування широкоформатних дисплеїв у інших виробників. Та й при сучасному рівні завдань, які вирішує людина з допомогую смартфона, великий екран значно підвищує комфорт і зручність сприйняття інформації.

У виробництві дисплеїв використовується фірмова технологія Apple - Retina HD, що дозволяє значно збільшувати щільність пікселів, збільшуючи тим самим якість зображення. Ще однією особливістю даної серії iPhone является використання вбудованої системи безпеки, що базується на технології Touch ID, що дозволяє зчитувати відбиток пальця людини, дозволяючи таким чином розблокувати смартфон і приступити до його експлуатації. Корпус, в тому числі скло, iPhone 6 і 6 + більш закруглені по краях. Восьме сімейство iPhone використовує бортовий процесор А8. Камератакож була доопрацьована, отримавши матрицю на 8 Мп з діафрагмою і можливістю знімати фото і відео в HD якості. Все це управляється операційною системою iOS 8. До речі, придбати це диво техніки ви можете в інтернет-магазині.

Підсумки

Незважаючи на існуючу критику, в тому числі і конкурентів, нова моь iPhone була розкуплена з приголомшливою швидкістю в 10 млн смартфонів за перші три дні продажів при виключно мінімальній кількості скарг з боку прямих клієнтів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ