Головна : Новини

Чим корисні волоські горіхи?

, 14:35
0 599

Горіхи є ласощами не тільки тварин, а й людей, особливо в Восениюю пору. Ці смачні плоди є не тільки приємними на смак, але і корисні для людського організму. Давайте дізнаємося, в чому ж волоських горіхів.
Майже 20% білків міститься в ядрах волоського горіха, а ось корисне масло охоплює 75%. Дана олія містить багато поживних речовин, зокрема мова йде про поліненасичені жирні кислоти, которие позитивно впливають на стан шкіри, судин і серця.

Давні лікарі вважали, що волоські горіхи були сильним протиотрутою. Тому видатний лікар і філософ Авіценна рекомендував своїм пацієнтам вживати їх разом з медом проти туберкульозу. Ось Гіппократ, наприклад, корисними зчитавши зелені оболонки грецких горіхів, бо вони допомагали вигнати глисти з організму людини. В Україні ці горіхи теж проявили свої цілющі властивості, зокрема для лікування шлунково-кишкових захворювань.

Чим багаті волоські горіхи?

Сьогодні офіційна і народна медицина рекомендують вживати орехі при авітамінозі, при дефіциті солей заліза і кобальту. Ці плоди є корисними і для матерів в період годування малюка грудним молоком, а також тим людям, які страждають важким захворюванням. Якщо ви хочете, щоб ефект був набагато кращим, то варто їх вживати разом із зеленими овочами, тому що це взаємодія набагато підвищуєживильність і лікувальний ефект.

У волоських горіхах міститься багато клітковини і масла, які допомагають у роботі кишечника. А от лікарі рекомендують вживати їх і для літніх людей для того, щоб уникнути запорів. Ті люди, які мають проблеми з порушенням кровообігу або хворіють на подагру - повинні споживативолоські горіхи щодня. Більш детально про користь і шкоду волоських горіхів читайте.

Горіхи виводять холестерин: це реально?

Дослідники вирішили перевірити наскільки правильне твердження про те, що горіхи допомагають виганяти холестерин. Для цього дослідження були запрошені 58 паціентов, які мали таку хворобу, як цукровий діабет II типу. Всі бажаючих розділили на групи і стежили, щоб вони дотримувалися дієти. Одна група щодня вживала близько 30 грамів горіхів. Згідно, вміст холестерину в них зменшився з 30 до 10%. Також було встановлено, що постійне поїдання горіхів призводить до зменшення тягі до солодощів і виробів з борошна.

Важлива інформація

Деякі вважають, що постійне вживання волоських горіхів призводить до компенсації йоду в організмі людини. Однак це міф, за словами лікаря-ендокринолога Богданової Світлани. Вона вважаєте, що горіхи містять у своєму складі бОльша вміст йоду, однак якщо у вас з цим дійсно проблеми, то ці плоди вам вже не допоможуть. Якщо ви хочете, щоб вони вас врятували, то потрібно щодня приймати по кілька кг горіхів, а це зрозуміло неможливо.

Висновки

Отже, волоські горіхи є дуже корисними для человеческого організму. Вони допомагають поліпшити не тільки нашу зовнішність, а й внутрішній стан всього організму. Їжте щодня по кілька грамів волоських горіхів і тоді проблем зі здоров'ям вам уникнути.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ