Головна : Новини

Стародавній китайський спосіб оздоровлення організму: ефективність і протипоказання

, 15:43
0 465

Голкотерапія, голковколювання, акупунктура або Чжень-Цзю-терапія – це все один метод лікування, який передбачає введення в строго певні точки тіла металевих голок різної довжини. Причини для вибору цього виду лікування можуть бути різними, але багато пацієнтів стверджують, що іменале цей метод дозволив їм позбутися складних хвороб.

Голкотерапія: коротка довідка

Голкотерапія буває декількох видів – акупунктура і ігніпунктура. Ігніпунктура – це точкові припікання спресованих паличок з лікувальних рослин. Акупунктура – це і є введення голок в тіло підспеціальним нахилом і на спеціальному рівні. Цей вид лікування здатний навіть зупинити кровотечу. Обидва види терапії придумали стародавні китайські цілителі. Він широко застосовувався в стародавній китайській медицині, але поширився і в європейських країнах, завдяки своїй ефективності. Тепер його застосовують і в класичній медицині. Справа в тому, що натілі людини 664 точки, і кожна з цих точок відповідає за роботу того чи іншого органу або частини тіла. Кожна точка відрізняється певною чутливістю, своїм унікальним рівнем обмінних процесів, електричним потенціалом, електрошкірний опір .. Всі ці моменти важливо враховувати при голкотерапії. Існує кілька способів введенийія голок – їх вводять повільним обертанням, гострим уколом, швидкий укол в переході на повільне обертання. У людини з'являються різні відчуття – ломоти, проходу електричного струму ... Це є показником вірності введення голок.

Ефект голкотерапії

Щоб голкотерапія принесла відчутні результати потрібно провести 10 – 15 сеансів. Сеанси проводять через день або два. Можна проводити і щодня. При голкотерапії помірно дратуються чутливі нервові гілочки шкіри, м'язів, судин, за рахунок цього поліпшується діяльність нервової системи, регулюється робота органів і тканин, поліпшується гормональний фон.

Позитивні сторони таглоукаливанія:

  • Найважливіше в цій процедурі – оздоровлення людини природним способом, без антибіотиків, втручання хірургії і т.п. Людина не травмує шлунок, печінку шкідливою хімією.
  • Ця методика ідеальна для профілактики захворювань або на їх перших стадіях. Вона дає дуже хороші результати.
  • Голкотерапія застосовувала в Китаї ще й тому, що позитивно впливала на емоційний стан людини. Під час процедури пацієнт заспокоюється і забуває про всі свої справи і проблеми.

Випадки, коли голкотерапія заборонена

Голкотерапія має і свої протипоказання. Звичайно, буде суцільним ідіотизмом вдаватися до допомоги голковколювання, якщо у вас гострий напад апендициту або відкрилася кровотеча з внутрішніх органів або ще гірше – пухлинні утворення. Тут голкотерапія недоречна.

Існує ще ряд зЛучано, коли цей метод застосовувати не варто:

  • Чи не рекомендована голкотерапія вагітним. А якщо бути точним, то забороненими є деякі точки на тілі вагітних (GL4, RP6, V60, V67) і зона живота.
  • Варто почекати з Голковколюванням хворому з повним шлунком. Також це стосується і голодного паціента.

Забороненої є зона джерельця у малюків грудного віку.

  • Чи не вводять голки в кровоносні судини.
  • Заборонено проводити сеанс голкотерапії людині, яка сильно втомився або ослаб.

Щоб зрозуміти - чи потрібна вам процедура голковколювання чи ні, вам варто відвідати досвідченого фахівця. Рекомендую звернутися в клініку « Янко & raquo ;, де працюють фахівці з відмінним досвідом, які проведуть консультацію та ознайомлять з різними видами терапії, наприклад розкажуть що таке його роблять багато, але знають про нього мало. Вид лікуванняможна вибрати тільки тоді, коли ви проведете обстеження організму і зробите необхідні аналізи. Тільки тоді стане ясно – вам необхідно лікування або профілактика деяких захворювань.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ