здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке печатка лікаря?

Червень 25 2015

У кожній роботі повинні бути присутніми певні інструменти, якіє обов'язковими у використанні. Це ж стосується і роботи лікарів. У своїй практиці вони повинні користуватися печатками. Що це таке і для чого вони потрібні, дізнаємося нижче. До речі, і виготовити її в СПб вам допоможуть у мережі багатопрофільних копіювальних центрів "КОПІЦЕНТР".

Друк являють собою інструмент, який використовують руками. Виготовляють її зі спеціальних матеріалів, за допомогою яких друк виконує найважливішу свою функцію - відбувається фіксування певної події у формі відбитка. Іноді її використовують і для того, щоб перенести фарбу на інші матеріали.

  Які головні елементи має печатку?

Кожна друк складається з двох основних частин:

 • кліше;
 • оснащення.

Кліше являє собою полімерний або гумовий елемент, який може бути виготовлений різної форми: трикутної, прямокутної, овальної, круглої іінші. Форма вибирається згідно замовнику. Коли відбудеться процес змочування кліше у фарбу, тобто чорнило, ми в результаті отримує відбиток на папері. На даній відбитку може бути зображений певний малюнок або текст. Багато хто не розрізняють що таке друк і кліше, адже це дві різні речі.

Оснасткаявляє собою предмет, до якого кріпиться кліше. Вона буває різною, і ви самі можете вибрати будь-яку відповідно вашим смаком. Що ж стосується оснащення, то воно буває двох видів: ручними і автоматичними, а виготовляють їх із: заліза, пластику й дерева.

Що таке лікарська друк?

Лікарськаабо медична друк застосовується в медичних установах лікарями. Вони діляться на два види:

 • Печатки медичних закладів;
 • Особисті друку лікарів.

Особисті друку виготовляють у відповідності з національним стандартом. Для того щоб її виготовити застосовують кліше, має діаметр 25-32 мм. Оптимальним варіантом вважається кліше діаметром 30 мм. Важливо, щоб лікарська друк містила ПІБ лікаря, який планує її використовувати. Коли ж ми говоримо про медичне штампі, то на ньому може бути відображена інформація, що стосується спеціалізації лікаря або його наукового ступеня. Якщо заказчік бажає, щоб на лікарській друку було зображення або логотип лікарні в якій він працює, то це бажання легко виконується.

Печатки медичного закладу бувають:

 • Круглі;
 • Прямокутні;
 • Трикутні.
Їх використовують в диспансерах, лабораторіях і лікарнях. На цих печатках або штампах може бути написано:

 • Група крові;
 • Для довідок;
 • Флюорографія;
 • Підпис лікаря.

Висновки

Отже, друк являє собою спеціальний інструмент, який може бути виготовлений з гуми або металу. Його зазвичай використовують для того, щоб залишити відбиток зображення. Його отримують шляхом натиснення печатки на папір або на інші матеріали. Крім того, його ставлять на документах, упаковках і використовують для того, щоб засвідчити дійсність підпису або цілого документа. Медичні друку широко використовують у медичних установах чи особистими лікарями. Виготовлення їх відбувається за згодою замовника і відповідно до його смаком.

← Що собою являє лікування... Чому більшість людей... 
Переглядів: 456
Автор: Надя Данильченко

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен