Головна : Новини

Що таке печатка лікаря?

, 19:50
0 552

У кожній роботі повинні бути присутніми певні інструменти, якіє обов'язковими у використанні. Це ж стосується і роботи лікарів. У своїй практиці вони повинні користуватися печатками. Що це таке і для чого вони потрібні, дізнаємося нижче. До речі, і виготовити її в СПб вам допоможуть у мережі багатопрофільних копіювальних центрів "КОПІЦЕНТР".

Друк являють собою інструмент, який використовують руками. Виготовляють її зі спеціальних матеріалів, за допомогою яких друк виконує найважливішу свою функцію - відбувається фіксування певної події у формі відбитка. Іноді її використовують і для того, щоб перенести фарбу на інші матеріали.

  Які головні елементи має печатку?

Кожна друк складається з двох основних частин:

 • кліше;
 • оснащення.

Кліше являє собою полімерний або гумовий елемент, який може бути виготовлений різної форми: трикутної, прямокутної, овальної, круглої іінші. Форма вибирається згідно замовнику. Коли відбудеться процес змочування кліше у фарбу, тобто чорнило, ми в результаті отримує відбиток на папері. На даній відбитку може бути зображений певний малюнок або текст. Багато хто не розрізняють що таке друк і кліше, адже це дві різні речі.

Оснасткаявляє собою предмет, до якого кріпиться кліше. Вона буває різною, і ви самі можете вибрати будь-яку відповідно вашим смаком. Що ж стосується оснащення, то воно буває двох видів: ручними і автоматичними, а виготовляють їх із: заліза, пластику й дерева.

Що таке лікарська друк?

Лікарськаабо медична друк застосовується в медичних установах лікарями. Вони діляться на два види:

 • Печатки медичних закладів;
 • Особисті друку лікарів.

Особисті друку виготовляють у відповідності з національним стандартом. Для того щоб її виготовити застосовують кліше, має діаметр 25-32 мм. Оптимальним варіантом вважається кліше діаметром 30 мм. Важливо, щоб лікарська друк містила ПІБ лікаря, який планує її використовувати. Коли ж ми говоримо про медичне штампі, то на ньому може бути відображена інформація, що стосується спеціалізації лікаря або його наукового ступеня. Якщо заказчік бажає, щоб на лікарській друку було зображення або логотип лікарні в якій він працює, то це бажання легко виконується.

Печатки медичного закладу бувають:

 • Круглі;
 • Прямокутні;
 • Трикутні.
Їх використовують в диспансерах, лабораторіях і лікарнях. На цих печатках або штампах може бути написано:

 • Група крові;
 • Для довідок;
 • Флюорографія;
 • Підпис лікаря.

Висновки

Отже, друк являє собою спеціальний інструмент, який може бути виготовлений з гуми або металу. Його зазвичай використовують для того, щоб залишити відбиток зображення. Його отримують шляхом натиснення печатки на папір або на інші матеріали. Крім того, його ставлять на документах, упаковках і використовують для того, щоб засвідчити дійсність підпису або цілого документа. Медичні друку широко використовують у медичних установах чи особистими лікарями. Виготовлення їх відбувається за згодою замовника і відповідно до його смаком.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ