загрузка...
Головна : Новини

Що собою являє лікування карієсу?

, 19:36
0 399

Карієс є одним з найпоширеніших захворювань зубів. Зцією хворобою мав і має справу майже кожна людина. Вона підкрадається непомітно і вражає зуби, оточуючи їх з самого заснування.

Як повідомляє медичний портал : карієс являє собою запальний процес, що вражає тверді тканини зубів і руйнує їх емаль. В результаті цього виникають новПерші хвороби, такі як пульпіт і періодонтит. Дана хвороба може вразити один або два зуба, однак може поширитися і на всю порожнину рота. Тому, коли з'являтися найменші ознаки, то слід лікувати хворобу, тому що нормального прийому їжі вам уникнути, а тим більше і приємних відчуттів у роті.

Важливим інІзнак виникнення карієсу є поява білих цяток на зубах, а також хвороблива реакція зубів на вживання гарячої і холодної їжі.

Які причини появи карієсу?

 

  • Гігієна зубів погана;
  • Через дії мікроорганізмів;
  • Незбалансоване харчування;
  • Коли ви вживаєте велику кількість цукру;
  • Внаслідок перенесених захворювань;
  • Погана робота травногоної та імунної систем.

Як вилікувати карієс?

Швидко й ефективно ви зможете вилікувати хворобу лише тоді, коли визначте, яка стадія захворювання:

  1. Якщо це початкова стадія , То на зубах тільки починають з'являтися підозрілі білі цятки. Лікування їх є нескладним: достатньо лише правильно харчуватися і проводити відповідні процедури, тобто втирати в поверхню зубів гелі та муси, що є наповнені мінералами;
  2. Следме 2-я стадія є більш складною. Вона полягає в тому, що карієс повністю пошкоджує зубну емаль. Для того щоб вилікувати цю хворобу слід проводити повне відновлення зубів і глибокі очищення. Таке лікування буде коштувати набагато дорожче і триватиме довго. Відновлення відбувається за допомогою того, що лікарі встановлюванихт коронки або вкладки. Однак це роблять потрібно тільки після того, коли вогнище карієсу буде зведено до мінімуму.
  3. Остання третя стадія є найскладнішою, бо вилікувати її майже неможливо . Тому лікарі видаляють зуби і проводять імплантацію нових.

Профілактика карієсу

Карієс може розвиватися непомітно протягом декількох місяців, тому що відразу його не можна помітити. Тому слід ретельно і постійно робити огляд у стоматолога. Для того щоб уникнути виникнення карієсу варто щодня чистити зуби, а также використовувати зубні нитки. Обов'язково правильно харчуйтеся і намагайтеся менше вживати продукти, що містять мінімум цукру і вуглеводів. Непогано було б, якби ви кожного разу після їжі ополіскували зуби і користувалися спеціальної жувальною гумкою. Пам'ятайте, що якщо ваші зуби почнуть болісно реагувати на гарячу або холодну їжу, тослід негайно звернутися до стоматолога. Крім того, поганий стан зубів може негативно позначитися на стані всього організму.

Висновки

Не бійтеся стоматологів і не зволікайте лікування, тому що ваше здоров'я є найціннішим, що ви маєте. Не ризикуйте ім.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ