загрузка...
Головна : Новини

Електричний молокоотсос Dr.Frei. Комфортне і безболісне зціджування молока

, 17:10
0 367

Багато жінок, які стали мамами, задаються питанням –а чи потрібен взагалі молокоотсос? Молока достатньо, лактація відбувається стабільно, то навіщо проводити додаткові маніпуляції з грудьми?

Але він потрібний! Вам не варто забувати про те, що мається лактаційний криз, які часто зустрічаються у годуючих грудьми матерів. З часом молока стає менше. Для тогощоб його збільшити необхідно частіше годувати свою дитину або в перервах між годуванням користуватися тонометри. Це дозволяє інтенсивніше виробляти молоко.

Щоб уникнути застоїв молока, необхідно постійно зціджувати його залишки. Ну а якщо застій все-таки стався, то расцедить болючі місця кращевсього за допомогою молоковідсмоктувача.

Електричний молокоотсос просто незамінний в тому випадки, коли мама захворіла і ізольована від дитини. У цей період   годувати грудьми дитину не можна, а молоко можна зціджувати за допомогою молоковідсмоктувача.

здійснює автоматичний процес відсмоктуванняя молока з грудей матері. Він забезпечує плавне регулювання сили стиснення, що дозволяє підібрати оптимальний і комфортний режим його роботи. М'яка насадка приладу, виготовлена ??із силікону, забезпечує ніжну стимуляцію надходження молока в груди молодої матері. Цей пристрій істотно поліпшить матері саму процедуру зціджування.

Електричний молокоотсос Dr.Frei не містить « Бісфенол-А » та інші небезпечні для здоров'я речовини. Він абсолютно безпечний, як для матері, так і для дитини. Робота даного пристрою здійснюється від мережі 220В. Експлуатація його досить легка. При цьому використовується всього лише одна рука. Вам необхідно простодокласти молокоотсос до своїх грудей, вибрати оптимальний для вас режим роботи і натиснути одну кнопку.

Придбати молокоотсос Dr.Frei ви можете в спеціалізованому магазині Вашого міста, у відділі « товари для новонароджених і мам & raquo ;. Зробіть подарунок собі і своїй дитині, купивши даний молокоотсос. Крім млостейпро ви можете придбати і багато інших необхідних товари для новонароджених і мам:

  • електронні ваги;

  • пляшечки для годування;

  • пустушки;

  • дитячий посуд;

  • Антіколіковая соски;

  • прорізувач для зубів;

  • ванночки та багато інших товарів для мам та новонароджених.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ