Головна : Новини

"Ентеросгель" - ефективний засіб проти алергії

, 09:48
0 360

Людський організм є унікальнім результатом сотень тисячоліть еволюції, одним з найбільш досконалих і складних організмів у світі (принаймні, у відомих нам його межах). Це унікально складне поєднання органів, тканин, рідин, що працюють чітко, як годинник. Тим не менш, ми навіть при всьому своєму досконало залежні від природи, будучи її частиною, постійно взаємодіютья з нею. Так само, як ми наносимо природі шкоду своїм бурхливим творчою діяльністю, так і природа може в лічені секунди завдати нам шкоди і для цього їй зовсім не потрібно вдаватися до руйнівних землетрусів, вивержень вулканів, цунамі та іншим стихійним лихам масштабного характеру. Людину легко може скосити мікроскопічний вірусабо навіть мікрочастинка, яка викликає таке масове сьогодні явище, як алергія.

Що таке алергія?

З точки зору медицини під поняттям алергії прийнято розуміти стан надчутливості імунної системи людини, гіперреакції на вплив алергену. Причому, в данном випадку мається на увазі повторне вплив, оскільки при первинному, як правило, організм сенсибілізіруєтся, тобто налаштовується на потрібний рівень відповідної реакції. Алерген, в свою чергу, є видом антигену - молекулярного тіла, який виробляє антитіла, які в свою чергу викликають відповідну реакцію організму. Найчастіше аллергена проявляється такими симптомами, як набряклість, нежить, чхання, кропив'янка та інші.

Ентеросгель - універсальний засіб проти алергії

Звичайно, кращим засобом проти алергії є зміцнення імунітету і обмеження контакту з потенційним алергеном, але від ньогоне можна сховатися і рано чи пізно реакція може проявитися. У цьому випадку необхідно використовувати лікарські препарати (як правило, антигистаминного типу), які блокують розвиток алергічної реакції. Одним з найбільш ефективних протиалергічних препаратів на сьогодні є Ентеросгель. Він однаково ефективний як в дорослому, так і в дитячому віці. Сьогодні дуже багато фахівців ставлять питання: « Чи? & Raquo ;. Зрозуміло, вони є, але їх ефективність на порядок нижче.

А деякі фахівці взагалі вважають його мале не панацея, ліками, які не мають аналогів за своїми характеристиками і дією на організм. За механізмом своєї дії, ентеросгельь є так званим ентеросорбентом - речовиною, яка за допомогою таких механізмів, як адсорбція, абсорбція, іонний обмін пов'язує воєдино різні токсини екзо- та ендогенної природи. Препарат має виняткову для даного типу ліків безпекою. Він абсолютно атоксічен, високоефективний. Перебуваючи в організмі, він діє, якхімічно інертне з'єднання - не всмоктується в кров, тканини та слизові оболонки. На відміну від інших препаратів, не викликає порушення тонусу кишечника, навпаки, діючи, як ціклопротектор, зміцнюючи і захищаючи слизові оболонки. Ухвалений Ентеросгель виводиться з організму природним шляхом, разом з адсорбованими токсинами.

Підсумки

Унікальні властивості препарату Ентеросгель дозволяють його використовувати навіть вагітним і немовлятам. Крім того, клінічна ефективність препарату Ентеросгель підтверджена в таких галузях, як гастроентерологія, нефрологія, токсикологія, гінекологія, епідеміологія, хірургія та інші.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ