здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Коли призначається академічна відпустка

Червень 30 2015

У будь-який час для людини особисто, і для суспільства в цілому ключовію роль у встановленні певного темпу розвитку грало освіту, особливо, якщо говорити про її так званої вищої формі (у сучасному розумінні цього слова). Якщо в давнину або навіть в період Середніх століть освіта дозволяла отримати більш вигідне соціальне становище в суспільстві, тобто виразно відігравало велику роль у житті конкуруютьного людини, то зараз від рівня і якості освіти в рівній мірі "залежить місце під сонцем" для учня і прогрес самого суспільства, вже набрав колосальні обертів. Особливістю вищої освіти, на відміну від середнього, наприклад, є предметна, спеціальна підготовка в якійсь певній області. Тобто, людина отримуєнеобхідний рівень знань і навичок для самостійної роботи в обраній ним самим сфері. Залежно від спеціалізації, тривалість навчання у ВУЗі може варіюватися від 5 (загальна практика) до 9 років (наприклад, медичну освіту). Це само собою накладає певні зобов'язання на учня, які можна сприймати, як перший вжиття офіційний контракт (все-таки, окремі категорії студентів за результатами навчання отримують щомісячну стипендію). Але навіть п'ять років - це пристойний проміжок часу, за який, враховуючи вік, соціальний стан та інші моменти, може статися багато чого, зокрема й таке, що може тимчасово перешкодити навчанню. У таких випадках студенту буває доцільно використовувати своє право на тимчасову паузу в навчанні, яка, відповідно до законодавства, називається академічною відпусткою.

Що такий академвідпустку і як він призначається?

За визначенням Міністерства освіти (указами якого, до речі кажучи, і регулюється даний пирос), академвідпустку є відстрочкою від навчання у ВНЗ, наданої учню відповідно до медичних або винятковими причинами, перелік яких міститься у відповідному указі Міністерства.

До медичних причин відстрочки можна віднести:

  • Вагітністьі пологи;
  • Отримані травми, несумісні з можливістю проходження навчання протягом певного періоду;
  • Серйозне загострення наявних хронічних захворювань та інше.

У виняткових випадках також може бути наданий академічну відпустку:

  • Під час призову на військову службу в мобілізаційному порядку;
  • У зв'язку зі смертю, або серйозною хворобою близьких родичів, що вимагає постійного догляду та уваги;
  • На час навчання в іншому ВНЗ і т. Д.

Природно, під час подібного офіційного перерви за навчаються зберігаються його статус і привілеї (за наявності таких). Так само природно, що в цей період він не зможе якимось чином брати участь у навчальному процесі з об'єктивних (вище перерахованим) і академічним (неможливість брати участь у підсумковій атестації) причин. Длдаткови будь-якого академічної відпустки не може перевищувати два роки, проте, скористатися правом на його надання учень може необмежену кількість разів. Рішення про надання відстрочки від навчання приймається на підставі наданого заяви та документів, що підтверджують правомірність подібних дій (наприклад, медичнїнського ув'язнення або повістки в армію). Підсумкове рішення приймає ректорат, як і у випадку виходу з академічної відпустки, який вимагає у свою чергу заяви у письмовій формі і документів, що підтверджують вже можливість проходження навчання.

← Біологічно активні добавки... "Ентеросгель" - ефективний... 
Переглядів: 300
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен