здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Чому варто вибрати ведення вагітності у спеціалізованому медичному центрі

Липень 08 2015

До акушера-гінеколога жінка звертається після отримання доказів вагітності. Здоров'я в цей золотий, але повний сумнівів і переживань період, потребує постійного контролю. Доктор встановить розклад прийомів, призначить необхідні аналізи. В обов'язки майбутньої породіллі входить відвідувати у встановлений лікарем час. Щоб уникнути першевременного розродження, викиднів, відхилень у розвитку плоду, жінка повинна виконувати приписи фахівця. Спостерігаючи за вагітністю, лікар вчасно звертає увагу на тривожні симптоми і вживає необхідні дії для їх усунення. При багатоплідній вагітності ведення досвідченим фахівцем особливо актуально.

Підписавши договір на надання послуг з медичним центром, жінка отримує обмінну карту, декретну / амбулаторний лікарняний лист.

При веденні вагітності проводяться:

  • Консультації вузьких фахівців – акушера-гінеколога, терапевта, офтальмолога, прокуліста. Кожен лікар проводить огляд, оформляє укладення / напрямки.
  • Лабораторні методи дослідження – аналізи сечі / крові, визначення антитіл ВІЛ / гепатитів / сифілісу.
  • Генетичні аналізи, обстеження, що виключають хромосомні аномалії.
  • Гемостазіограмма – визначення глюкози, білка, заліза, креатиніну, Сечовини, білірубіну, кальцію в крові і згортання властивостей.
  • Аналіз TORCH-інфекції – на визначення антитіл герпесу, токсоплазми, краснухи, цитомегаловірусу.
  • УЗД в 11-13; 18-21; 30-34 тижня вагітності.
  • Додаткові послуги, обстеження та ін., Обговорюються в індивідуальному порядку.

Аналіз результатів досліджень, далеко не головне в обов'язках лікаря гінеколога. Досвідчений лікар знає, насамперед, в період вагітності жінка потребує уважного слухача. Не всякий фахівець здатний здійснити індивідуальний підхід до кожної людини, багато хто обмежується заповненням формулярів. У лікарів спеціалізірованних медичних центрів потік пацієнтів менше, уваги кожному приділяється більше. До майбутньої породіллі проявляють чуйність, допомагають розібратися в змінах організму, зберігають позитивний настрій. Доктор розуміє що, виношуючи маляти, головне зберігати не тільки фізичне, але й психологічне здоров'я.

Жінці потрібно відчувати впевненість і підтримку не тільки в родині, а й від грамотного фахівця. Усвідомлений вибір лікаря провідного вагітність стане кращим внеском у майбутнє життя.

← Лікувальна газопостачання:... Що собою являє операція... 
Переглядів: 288
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен