Головна : Новини

Чому варто вибрати ведення вагітності у спеціалізованому медичному центрі

, 14:39
0 346

До акушера-гінеколога жінка звертається після отримання доказів вагітності. Здоров'я в цей золотий, але повний сумнівів і переживань період, потребує постійного контролю. Доктор встановить розклад прийомів, призначить необхідні аналізи. В обов'язки майбутньої породіллі входить відвідувати у встановлений лікарем час. Щоб уникнути першевременного розродження, викиднів, відхилень у розвитку плоду, жінка повинна виконувати приписи фахівця. Спостерігаючи за вагітністю, лікар вчасно звертає увагу на тривожні симптоми і вживає необхідні дії для їх усунення. При багатоплідній вагітності ведення досвідченим фахівцем особливо актуально.

Підписавши договір на надання послуг з медичним центром, жінка отримує обмінну карту, декретну / амбулаторний лікарняний лист.

При веденні вагітності проводяться:

  • Консультації вузьких фахівців – акушера-гінеколога, терапевта, офтальмолога, прокуліста. Кожен лікар проводить огляд, оформляє укладення / напрямки.
  • Лабораторні методи дослідження – аналізи сечі / крові, визначення антитіл ВІЛ / гепатитів / сифілісу.
  • Генетичні аналізи, обстеження, що виключають хромосомні аномалії.
  • Гемостазіограмма – визначення глюкози, білка, заліза, креатиніну, Сечовини, білірубіну, кальцію в крові і згортання властивостей.
  • Аналіз TORCH-інфекції – на визначення антитіл герпесу, токсоплазми, краснухи, цитомегаловірусу.
  • УЗД в 11-13; 18-21; 30-34 тижня вагітності.
  • Додаткові послуги, обстеження та ін., Обговорюються в індивідуальному порядку.

Аналіз результатів досліджень, далеко не головне в обов'язках лікаря гінеколога. Досвідчений лікар знає, насамперед, в період вагітності жінка потребує уважного слухача. Не всякий фахівець здатний здійснити індивідуальний підхід до кожної людини, багато хто обмежується заповненням формулярів. У лікарів спеціалізірованних медичних центрів потік пацієнтів менше, уваги кожному приділяється більше. До майбутньої породіллі проявляють чуйність, допомагають розібратися в змінах організму, зберігають позитивний настрій. Доктор розуміє що, виношуючи маляти, головне зберігати не тільки фізичне, але й психологічне здоров'я.

Жінці потрібно відчувати впевненість і підтримку не тільки в родині, а й від грамотного фахівця. Усвідомлений вибір лікаря провідного вагітність стане кращим внеском у майбутнє життя.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ