Головна : Новини

Парогенератор для дому

, 12:20
0 379

Зазвичай точного поняття, що таке парогенератор не існує. Обьясню чому цей термін використовуєтьсяі використовувався в промисловості, де парогенератором називають апарат, який виробляє гарячий водяний пар. Тиск цієї пари вище атмосферного, і все це за рахунок самої пари генеруючого ТЕН, при цьому в тіні, вода закипає і створює тиск для генератора.

Використання парогенераторів

ПарогенеРатор раніше називали самі парові котли, а сама історія цієї новітньої технології бере початок в теплоенергетиці, вони ж використовувалися на теплових електростанціях, а в даний час на атомних.
Наші пращури раніше використовували звичайні чавунні праски, і до того ж без електрики . Але з появою електрики, а також з науково-технічнимпрогресом з'явилися електричні праски - які існують і по сьогоднішній день. З часом праски багато змінилося і зараз, ми можемо бачити їх з регулятором температури, з пароувлажнітілем, різними підошвами і з можливістю відпарювання. Багато століть тому для прасування одягу застосовували прототипи наших прасок, і з науковим прогресом ми дійшлидо того часу, в якому ми користуємося зручні і багато функціональні праски та іншу техніку.

Функції парогенератора

Сам парогенератор - це потужний праска з постійною подачею водяної пари. При постійній генерації пари (пар допомагає розгладжувати тканину) є можливість набагато швидше і якісніше поглинутоїдить будь-який вид тканини. Також парогенератор на відміну від отпарівателя і прочісніка генерує СУХИЙ ПАР. І нормальний показник для них це 100 мл / хв.

У кожного парогенератора присутня функція регулювання температури підошви праски для складних тканин, а для тканин, таких як льон, є можливість устанавливать температуру підошви більше двохсот градусів. Також присутня функція, як самоочищення від накипу.

Сама підошва парогенератора дуже широка, і пристосована таким чином що конденсат який не встиг перетворитися повністю на пару ще раз перетворюється на неї за рахунок великого температури підошви. Професійні парогенератори частіше зустрічаються з струмок з коркового дерева.

Існує два основних види цих генераторів: домашні та професійні.

Відрізняються парогенератори за таким принципом як приготування пари, тобто має насос з періодичною підкачкою води в нагрівач. Протягом однієї - двох хвилин ви будете чути, як насос підкачує воду. І в них немає необхідності того, щоб очікувати приготування пари до роботи.

В найпрофесійніших, час на підготовку пари перевищує 10 хв годину, час потрібно для того, щоб вода скипіла, і подача сухий пари була швидка . Замовити собі такий парогенератор можна в інтернеті або купити прямо в магазіне побутової техніки, адже це незамінна річ в будинку і на відпочинку.

Якщо ви маєте намір купити парогенератор, то вам не захочеться повертатися до простої прасці. Тому що ця річ вам вигладить одяг настільки ідеально, що ви й самі не будете цього очікувати. Не сумнівайтеся на рахунок того, що парогенератор - це одна з найнеобхідніших речей у будинку і вам обов'язково потрібно купувати його і економити свій дорогоцінний час.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ