здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Парогенератор для дому

Липень 14 2015

Зазвичай точного поняття, що таке парогенератор не існує. Обьясню чому цей термін використовуєтьсяі використовувався в промисловості, де парогенератором називають апарат, який виробляє гарячий водяний пар. Тиск цієї пари вище атмосферного, і все це за рахунок самої пари генеруючого ТЕН, при цьому в тіні, вода закипає і створює тиск для генератора.

Використання парогенераторів

ПарогенеРатор раніше називали самі парові котли, а сама історія цієї новітньої технології бере початок в теплоенергетиці, вони ж використовувалися на теплових електростанціях, а в даний час на атомних.
Наші пращури раніше використовували звичайні чавунні праски, і до того ж без електрики . Але з появою електрики, а також з науково-технічнимпрогресом з'явилися електричні праски - які існують і по сьогоднішній день. З часом праски багато змінилося і зараз, ми можемо бачити їх з регулятором температури, з пароувлажнітілем, різними підошвами і з можливістю відпарювання. Багато століть тому для прасування одягу застосовували прототипи наших прасок, і з науковим прогресом ми дійшлидо того часу, в якому ми користуємося зручні і багато функціональні праски та іншу техніку.

Функції парогенератора

Сам парогенератор - це потужний праска з постійною подачею водяної пари. При постійній генерації пари (пар допомагає розгладжувати тканину) є можливість набагато швидше і якісніше поглинутоїдить будь-який вид тканини. Також парогенератор на відміну від отпарівателя і прочісніка генерує СУХИЙ ПАР. І нормальний показник для них це 100 мл / хв.

У кожного парогенератора присутня функція регулювання температури підошви праски для складних тканин, а для тканин, таких як льон, є можливість устанавливать температуру підошви більше двохсот градусів. Також присутня функція, як самоочищення від накипу.

Сама підошва парогенератора дуже широка, і пристосована таким чином що конденсат який не встиг перетворитися повністю на пару ще раз перетворюється на неї за рахунок великого температури підошви. Професійні парогенератори частіше зустрічаються з струмок з коркового дерева.

Існує два основних види цих генераторів: домашні та професійні.

Відрізняються парогенератори за таким принципом як приготування пари, тобто має насос з періодичною підкачкою води в нагрівач. Протягом однієї - двох хвилин ви будете чути, як насос підкачує воду. І в них немає необхідності того, щоб очікувати приготування пари до роботи.

В найпрофесійніших, час на підготовку пари перевищує 10 хв годину, час потрібно для того, щоб вода скипіла, і подача сухий пари була швидка . Замовити собі такий парогенератор можна в інтернеті або купити прямо в магазіне побутової техніки, адже це незамінна річ в будинку і на відпочинку.

Якщо ви маєте намір купити парогенератор, то вам не захочеться повертатися до простої прасці. Тому що ця річ вам вигладить одяг настільки ідеально, що ви й самі не будете цього очікувати. Не сумнівайтеся на рахунок того, що парогенератор - це одна з найнеобхідніших речей у будинку і вам обов'язково потрібно купувати його і економити свій дорогоцінний час.

← Корисна інформація про... Причини псоріазу  
Переглядів: 334
Автор: Марічка Козинець

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен