здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Причини псоріазу

Липень 15 2015

Псоріаз - це поширений дерматоз, який характеризується висипаннями на шкірі. При псоріазі одним і єдиним органом, який може пошкодитися є суглоби (псоріатіческій артрит).
Псоріаз є таким же частим захворюванням, як і цукровий діабет. У невеликої частини   Європи він зустрічається у 3% населення, у Сполучених Штатах - 1%, Німеччина 1,5%, Данія 2,3%, в Китаї при такому великому населенні всього 0,3%.
В висококваліфікованих клініках, пацієнти становлять 6 -9% із захворюваннями псоріазу. Псоріазможе проявлятися з самого народження і до глибокої старості. У чоловічої статі виникнення цієї хвороби починається в 29 років, а у жінок найчастіше в 27років. До того ж, як жінки, так і чоловіки страждають на псоріаз з однаковою частотою. Псоріаз - захворювання шкіри, де роль виникнення може грати, як спадковість, так і різні фактори окрулишнього середовища. Але останнім часом у патогенезі псоріазу велике і навіть основне значення надається порушення імунної системи. Основні наступні:

Генетична епідеміологія

У хворих цим захворюванням, найчастіше зустрічаються хворі їхні родичі, і ці родичі є з другої лінії. Німцямибуло досліджено, що якщо один з батьків хворий на псоріаз то розвиток самої хвороби у немовляти становить від 14 до 25%, ну а якщо двоє хворих то до 60%. Потрібно зауважити, що існує два ступені розвитку хвороби (ранній і пізній), так само ми можемо зустріти це і при цукровому діабеті. При другому ступені хвороби уражаються тільки нігті і сустави, ця ступінь найчастіше проявляється у 60 років.
Ця хвороба не вважається спадковою, але, як і інші факторіальні хвороби, вона також підпадає під вплив генетичних, а також провокуючих чинників. Провокуючими факторами такої хвороби є зовнішні (екзогенні), а також внутрішні (ендогенні) чинники.

Екзогенні провоцірующие фактори при виникненні псоріазу

Це фізичні: місця укусів комахами, сонячні і рентгенівські промені, механічні пошкодження на шкірі, операційні рубці, потертості, опіки, травми, дермоабразіі, татуювання, вакцинація.
Хімічні фактори: токсичні впливи ліків, а також антіпсоріатічеські, а також дерматити від хімічних речовин.
Запалення шкіри, що призводить до епідермісу: дисгідроз, рожевий лишай, вульгарні вугри, грибкові хвороби шкіри, оперізувальний герпес, піодермія, алергічні дерматити, діагностичні проби для з'ясування якої або   алергії на хром, косметику, формалін і нікель.

Ендогенні провокуєтьсяющие фактори при виникненні псоріазу

Це інфекційні захворювання особливо ВІЛ та стрептококова етіологія. Перші висипання починаються після дуже гострого інфекційного захворювання або поганий вакцинації. Велику роль у маленьких дітей на розвиток псоріазу грає - інфекція дихальних верхніх шляхів, а частіше всего це стрептококи групи А і G. ВІЛ зазвичай поєднується з важким псоріазом і такі дві хвороби призводять до смерті.
Також, роль психогенних факторів у розвитку псоріазу має велике значення. Псоріаз погіршує життя пацієнта і коли вони знаходяться в неабиякій стресі через хворобу, то важче піддаються лікуванню. Також поганим фактором при псоріазіє куріння і вживання спиртних напоїв. У чоловіків і жінок, які ведуть не здоровий спосіб життя, псоріаз проявляється частіше і протікає важче.

← Парогенератор для дому Здоровий спосіб життя  
Переглядів: 326
Автор: Марія Козинець

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен