здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Здоровий спосіб життя

Липень 15 2015

Кожен людський організм є частиною цього світу, а значить його існування, функционирование, життєдіяльність повністю інтегровано в систему світобудови. При цьому, вся сукупність взаємин людей між собою і з природою називається способом життя. Очевидно, що дане поняття може мати творчу, деструктивну або проміжну забарвлення, що відповідає в свою чергу, таким більш персоніфікованим поняттям, як зДОРОВ'Я, що не здоровий або альтернативний способи життя. Та чи інша інтонація в цьому питанні, очевидно, визначається за рахунок переваги тих чи інших взаємин, поведінки в тих чи інших ситуаціях. Логічно, що спосіб життя безпосередньо впливає на найважливіше, що є у будь-якої людини - її здоров'я. У зв'язку з цим, поняття "здорового способу життя" (ЗСЖ), більше про який можна дізнатися на ресурсі, стає виключно актуальним, особливо в наш час.

Чому важливо вести ЗСЖ і від чого він залежить?

Інший раз може виникнути в принципі закономірне питання: "чому так хвилюватися з приводу ЗСЖ, адже рівень розвитку сучасного суспільства, зокремаі, медицини, виключно високий? ". Можна вважати, що медицина може вирішити всі виникаючі проблеми і жити в своє задоволення, але це далеко не так. Навіть якщо не брати до уваги наявність невиліковних і важко лікуємо захворювань, статистика нам говорить про те, що від самої медицини наше з вами здоров'я залежить всього   відсотків на 10. В остальном ж на нього впливають екологія (20%), генетика (20%) і найголовніше - спосіб життя (50%). Очевидно, що ЗСЖ є основним компонентом повноцінного здоров'я, яке, в свою чергу, є головною запорукою повноцінного виконання людиною його фізіологічних і соціальних функцій, реалізації ним своїх можливостей, бажань, умінь і т.д.

З чого складається ЗСЖ?

З усього вище сказаного можна зробити логічний умовивід про те, що ЗСЖ - це не одне-два правила або рекомендації, а цілий комплекс, який в ідеалі повинен формуватися з раннього дитинства на психічному , поведінковому, соціальному, фізіологічному і т.п. рівнях. Враховуючи, що доаждий людина має різні здібності та умови для їх реалізації, підходи до їх "оздоравліванія" можуть бути різними, але все ж існує кілька базових компонентів, без яких ЗСЖ неможна вважати повноцінним:

  • формування та прищеплення азів ЗСЖ (здорових звичок, навичок) з раннього дитинства;
  • життя в в безпечній і блаливих для цього середовищі, тобто там, де відсутні прямі загрози здоров'ю і життю людини, як природного, так і техногенного характеру;
  • повна відмова від шкідливих звичок (вживання алкоголю, наркотиків, нікотину і т.д.);
  • додержання принципів здорового харчування (помірне, акцентоване на потреби конкретного человека вживання їжі, уникнення шкідливих продуктів і т.д.);
  • регулярна рухова активність, у тому числі, заняття спортом, профілактичної гімнастикою;
  • дотримання правил особистої та колективної гігієни.

Природно, ЗСЖ неможна було б вважати повністю укомплектованим, якщо до цім правилам не додати душевний спокій, позитивне мислення і настрій.

← Причини псоріазу Носити окуляри - сьогодні... 
Переглядів: 311
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен