Головна : Новини

Носити окуляри - сьогодні стильно!

, 11:18
0 356

Сучасні люди сприймають окуляри як частина гардероба, як вираження своєї індивідуальності. Ті часи, коли дітей дражнили в школі « очкариками » уж давно пішли в історію. І причин тому може бути безліч. Одна з них це, те, що раніше людей з поганим зором було не така велика кількість. Сьогодні у зв'язку з розвитком нових технологій, особливо комп'ютерів і те, що молодь проводить значно більше часу « пялясь » в монітор, призвело до того, що різко збільшився відсоток людей з поганим зором. Другою причиною про небажання носити окуляри раніше, було те, що не випускали красивих оправ і всі очки були потворними. &Nbsp; Люди, особливо діти, виглядали в них безглуздо. А ще сьогодні говорять, що окуляри ознака розуму, мовляв якщо ти в окулярах, то багато читаєш і працюєш. Якось так вийшло, що у молодого покоління трошки Помінятились пріоритети, стало модно виглядати як « ботани & raquo ;, над якими до недавно сміялися, напевно, нарешті стало доходить до молоді, що не було б « ботанів & raquo ;, не було б і сучасних гаджетів, і соціальних мереж та інших благ . Можливо не тільки ці причини, що сьогодні окуляри — це частина іміджу. Але факт залишається фактом і все частіше і частіше зустрічаються на вулиці молоді люди в окулярах.

Модні тенденції

Чоловіча мода на оправи не така мінлива як жіноча. Чоловіки неохоче змінюють свої звичні речі і піддаються впливу моди. Крім того, що окуляри сприймаються як частина стилю, чоловіки віддають ще перевагу таким цінностейм як функціональність, комфорт і якість. Неокторие, свідомо шукають дорогі ,, які повинні відповідати високому соціальному полощенію. Але все, ж слід зупинитися на деяких особливостях цього сезону. До основними видами   оправ для чоловічих   очок,   які ще довго будуть в тренді слід віднести:

  • Квадратная оправа. Квадратну оправу ще іноді називають « Хіпстерской & raquo ;. Це велика квадратна закругленими кутами оправа, як правило, чорного кольору міцно увійшла в життя ще кілька років тому і до цих пір залишається популярною. &Nbsp; Як не дивно, такі окуляри охоче носять як звичайні службовці, так і світові зірки.
  • Кругла форма.Така оправа дуже часто нагадує окуляри ваших бабусь і дідусів. Але сьогодні окуляри з круглою оправою мають зовсім інший вигляд і значення. Люди, що носять таку оправу, виглядають дуже сексуально і все це тільки по тому, що такі окуляри носять Джонні Депп і ДжошХарнет. Як би ви не були одягнені, надівши окуляри з красивою оправою, ви совенршенно міняєте свійвигляд.   Вас будуть сприймати як процвітаючого, молодого бізнесмена.
  • Напівпрозора або « невидима » оправа.   Така оправа непомітна з імітацією деякого її відсутності. Але вона здатна зробити ваш образ серйозним і переконливим.

Сонцезахисні окуляри

Крім очокдля поліпшення зору, чоловіки віддають перевагу носити і сонцезахисні окуляри. І в гардеробі будь-якого сучасного чоловіка є кілька пар сонцезахисних окулярів. Сьогодні сонцезахисні окуляри виготовляють з різних матеріалів. Найчастіше це метал і пластик. Дуже часто чоловіки віддають перевагу окуляри комбіновані, виготовлені із застосуванням декількохматеріалів. Все ще залишається дуже популярним для обробки оправи використовувати дорогоцінний метал, наприклад, срібло.
Вибрати оправу, яка найбільш підкреслить ваш стиль можна в будь-якому салоні оптика. Чи не виключення і салон Бутік- Оптика « Rodenstock & raquo ;, де вашій увазі запропонують різні окуляри і оправи відомих світових брендів. Кроме того, в салоні вам запропонують послуги професійного лікаря.     Якщо в магазині не виявиться потрібної вам оправи або окулярів, їх виготовляти для вас індивідуально. Відвідайте салон Бутік-Оптика « Rodenstock & raquo ;, і ви самі у всьому     переконаєтеся.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ