Головна : Новини

Вибір окулярів для корекції зору

, 05:30
0 294

Наш організм - це дуже складна і гармонійно діюча система, що складається з безлічі дрібних і більших структурних компонентів. Природно, як і будь-яка складна система, людський організм має центральний блок управління процесами, тобто головний мозок, діючий допомогою інструментів і компонентів нервової системи. Також логічно, що для здійснення правильних вказівок і, відповідно, реакцій організму, мозок повинен постійно отримувати актсексуальний інформацію про стан зовнішнього і внутрішнього світу. Для цього в нашому організмі передбачено кілька систем дотику, найважливішою з яких є зір.

Важливість і структура зору

Важливість зорової системи для людини полягає в тому, що статистично за допомогою її, мозок отримує до 80-90% всієї актуальної інформації про зовнішній світ, а це, погодьтеся, досить значна цифра, не рахуватися з якою було б нерозумно. Само по собі зір - цей також складна система, що складається з приймаючих, що сприймають, обробляють, передають ланок. Одним з найважливіших компонентів зорової системи є власне зоровий апарат, Тобто очі. З точки зору фізики - це оптична система, в якій є:

  • своя оптична лінза (кришталик), яка пропускає і заломлює світлові промені всередину очі;
  • своя система сприйняття цих променів (сітківка, поверхня на яку потрапляють заломлені промені, і яка сприймає первинне зображення);
  • своя система комунікації з процесором (зорові нерви) і т.д.

Очевидно також і те, що в цьому досконало полягає її слабкість, адже якщо порушиться робота одного з компонентів (а це відбувається часто-густо), достовірність роботи інших вже можна ставити під сумнів .

Необхідністьі вибір очок

У житті існують різні фактори, які можуть зробити роботу зору некоректної (патології, хвороби, погодні, техногенні фактори і т.д.), а значить створюють прецедент, коли виникає необхідність пошуку інструментарію, коригуючого відхилення. Таким інструментом однозначно є окуляри.Це така ж оптична система, як і саме зір, але істотно простіше. Великий вибір очок від передових виробників з рекомендаціями можна знайти на ресурсі . До її складу входить, як правило, всього два компоненти:

  • оптична лінза, яка залежно від своєї форми і класу здійснює оптическую корекцію світлового потоку у напрямку до ока і назад;
  • оправа - каркасна конструкція, яка забезпечує розміщення лінзи на певній відстані перед очима.

Використання очок з медичної точки зору аргументовано у випадках, коли на обличчя є реальні відхилення зреня, зокрема його чіткості (короткозорість, далекозорість, астигматизм і т.д.). Крім своїх прямих, коригувальних функцій, окуляри досить часто виконують ще й побічні, пов'язані з характером використання функції: прямий захист очей від вітру, дощу, пилу і т.д. При виборі окулярів повинні враховуватися наступні фактори:

  • ступінь Вираженности дисфункції зору, який впливає на вибір форми коректує лінзи;
  • зручність носіння і стиль, які впливають на форму оправи для лінз.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ