Головна : Новини

Вініри і їх види

, 15:47
0 380

Наше суспільство, в сучасній його версією, досить сильно залежно від інформації, яка транслюєтьсяз екранів телевізорів або за допомогою мережі інтернет. Одним з нав'язливих слоганів регулярно транслюються за допомогою цих джерел, є прагнення до володіння білосніжною, ідеально рівною, блискучою посмішкою. Для більшості голлівудського спільноти це цілком обгрунтовано тим, що доводиться постійно перебувати в полі зору фото- і відеокамезаходів, і, відповідно, дозволити собі посміхатися криво вони не можуть. Для решти ж частини населення на чолі кута повинна стояти не виблискує білосніжність посмішки, а її повноцінність. Для того, щоб виправити недоліки (наприклад, жовтуватий відтінок, відколи, тріщини, відмінність розмірів зубів), необхідно звертатися в стоматологічну клініку. Іспользуя традиційні методи корекції порушення відтінку і форми зуба, слід бути готовим до тривалих і частих відвідин лікаря, оскільки виправити все за один-два візити навряд чи реально. Тим не менш, сучасні технології дозволяють значно прискорити цей процес.

Що таке вініри?

Нетрадиційний підхід до вирішення озвучених питань полягає в тому, щоб певним чином замістити зовнішній шар зуба. У сучасній стоматології для цього використовують вініри - пластинки з керамічних або композитних матеріалів. Вони встановлюються поверх зуба і фіксуються в такому положенні за допомогою спеціального композитного клейовогоскладу. Їх використання дозволяє вирішити відразу кілька завдань:

  1. Відкоригувати відтінок зубів , оскільки він підбирається перед виготовленням винира;
  2. Відкоригувати фОРМУ зуба, створивши ідеальний зубний ряд, відповідний побажанням пацієнта;
  3. Зміцнити зуби , захистивши їх від впливу зовнішніх факторів або виконання специфічної роботи (наприклад, гра на духових інструментах).

Способи виготовлення вінірів

Залежно від стану зубної порожнини і побажань пацієнта, що вибирає вініри, вони можуть бути виготовленими одним з двох основних способів:

  • Прямі вініри . Це вініри, дооторая виготовляються за місцем, коли пацієнт перебуває в стоматологічному кріслі. При цьому відбувається поступове, послоевое нанесення матеріалу виниров і його послоевое адгезионное скріплення;
  • Непрямі вініри . У цьому випадку, робиться відтиск зуба, якаї передається в зуботехническую лабораторію. Там за отриманим відтиском з керамічного або композитного матеріалу відбувається формування постійного винира. Відбувається це одним з трьох основних способів: нашарування порошкоподібної маси, лиття матеріалу під тиском, фрезерування з цільного блоку.

Видивиниров

Всі існуючі вініри прийнято ділити на наступні основні види, залежно від використовуваного для їх виробництва матеріалу:

  1. Керамічні вініри . Їх також називають ламінатами. Для їх виготовлення использзатишок матову, світлонепроникну кераміку або медичний фарфор;
  2. Композитні вініри . Виготовляються з мікрофільних композитних пломбувальних складів;
  3. Цирконієві вініри . В якості основного матеріалу використовується діоксид цирконію, який чудово сприймається організмом і забезпечує прекрасний косметичний ефект;
  4. Склокерамічні вініри . Для виготовлення використовують лейцідную склокераміку;
  5. Люмініри . Надтонкі вініри і якісної кераміки, які не вимагають попереднього обточування зуба.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ