Головна : Новини

Чому болить голова у скронях

, 19:00
0 342

Наш організм - це досить складна з точки зору будовиі еволюції система. Він складається з величезної кількості малих і великих органів, систем, тканин, рідин, які в сукупності гармонійно діють, адекватно реагуючи на виклики зовнішнього світу. Тим не менш, незважаючи на всі свою досконалість, наш організм є частиною цього світу, а значить таким собі чином інтегрований в нього. Іншими словами, все,що відбувається в нашому світі, навколо нас, так чи інакше впливає на організм, як позитивно, так і негативно, викликаючи хвороби і хворобливі стани. Однією з найбільш частих проблем, з якою в своєму житті стикається людина, є головний Вона підкрадеться непомітно і виникає несподівано, створюючи іноді просто нестерпні умови. Хаще причиною болю в скронях є виникнення спазмів і звуження судин головного мозку, та й локалізація вогнища болю може бути різною. Але так буває далеко не завжди, до того ж причини больових відчуттів можуть вказувати зовсім не на підвищену метеочутливість або перевтому. Часом біль головний біль може вказувати на більш серйозніпроблеми зі здоров'ям, а її локалізація говорить про це більш предметно.

Причини болю в скронях

Досить часто людина відчуває сильну і тривалу головний біль в області скронь, але далеко не завжди це вказує на її буденність, як вже було сказано вище. Більше того, досить часто, особливо при тривалій відсутності адекватної реакції на біль, людина може відчувати також паралельний напад нудоти. Так на що ж все-таки можуть вказувати ці симптоми, що їх викликає?

1. Порушення тонусу судин головного мозку. Одна з найбільш поширених причин, яка складається в порушеннях кровообігу вартеріальних і венозних судинах. Супроводжується паралельно стрибками тиску, безсонням, онімінням пальців, шумом у вухах і т.д.
2. Вегетативна дисфункція. ВСД також є однією з найбільш поширених причин больових відчуттів в скронях. Симптоми даної дисфункції досить широкі, оскільки охоплюють різні системи організму. Ндех їх можна групувати по зоні впливу на серцево-судинну, дихальну, шлунково-кишкову, нервову та інші системи.
3. Підвищений внутрішньочерепний тиск. Провокується підвищеним тиском лікворної рідини, супроводжується крім відомих симптомів характерним положенням голови, порушенням зорової функції.
4. Підвищений артеріальное тиск. Гіпертензія є досить частою причиною скроневих болів в старшому віці. Вона також супроводжується болями в області серця, слабкістю, задишкою і т.д.
5. Атеросклероз. Це захворювання викликає утворення бляшок в скроневих судинах, а значить приводить до їх звуження і появі болю.
6. Артеріїт. Запалення оболочдо скроневої артерії, викликає пульсуючі, спазмолітичні болю.
7. Мігрені. Захворювання, яке характеризується періодичними сильними головними болями, без видимих ??на те причин.
8. Невралгія трійчастого нерва. Короткочасний больовий напад, що виявляється в результаті ущемлення нервових закінчень.
9. Суглобові патології.
10. Травматичні ураження області голови.
11. Інфекційні захворювання.
12. Отруєння, наприклад, при підвищеній дозі алкоголю (так званий похмільний синдром).
13. Перенапруження внаслідок тривалої мозкової активності, розумової роботи.
14. Менструації і клімакс у жінок.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ