Головна : Новини

Стоматологія сьогодні

, 09:40
0 334

Реалії сучасного життя такі, що здорові міцні зуби скоріше рідкість, ніж правило. Виною тому екологія чи харчування? Важко сказати, але статистика така, з кожним роком людей з повністю здосвітовими зубами стає все менше, а гарну посмішку хочуть мати все. Але, на жаль, на жаль, на жаль! &Nbsp; Адже це тільки з екранів телевізорів виблискують бездоганною білозубою посмішкою, рекламуючи якусь зубну пасту. Але, згідно з дослідженнями, насправді все не так гладко. Адже інакше у нас не відкривалися б на кожному розі стоматологічні кабінетиі клініки. Для багатьох похід до стоматолога — це ціла трагедія. І хоча сьогодні, як правило, використовують новітні обладнання та технології, лікар-стоматолог залишається самим « страшним » з усіх інших лікарів. Як розвіяти цей міф і зробити зуби здоровими, на сайті клініки Mendeleev.

Цікавий факт. У чому полягає секрет красівих зубів?

Жителі Африки дуже славляться своїми гарними зубами, і що найцікавіше у них немає і супер виробників зубних щіток, і обіляло зубних паст, а зуби міцні, посмішки білосніжні. А виявляється все дуже просто – жувальні палички. Такими паличками в стародавні часи користувалися римляни і греки, єгиптяни і Вавилоняні. Європейці ще триста років тому розпрощалися з такими паличками, але до цих пір в деяких країнах Африки та на Близького Сходу такі палички ще дуже затребувані. Майже з трьохсот видів дерев виготовляють жувальні палички. Ви здивуєтеся, як можна паличкою чистити зуби. А все дуже просто. Ви жуєте кінчик палички, в процесі жування кончик розщеплюється на волокна, які і виконують роль щітки. Під час жування, як відомо, рясно виділяється слина, яка виступає як зубний еліксир, вона вимиває бактерії і перешкоджає їх розмноженню. Така жувальна паличка не просто щітка, адже дерева, з яких вона виготовлена ??в своєму складі містять хімічні речовини, а інодінавіть мають протигрибкові та антисептичні властивості. Ця якість деяких дерев взяли на озброєння виробники зубної пасти. І сьогодні випускається паста, у складі якої є такі речовини. Ось такий спосіб використовують в Африці і стверджують, що завдяки цьому зуби стають міцними і здоровими. Як чистити свої зуби вирішуєте ви, але главное умова – порожнину рота повинна міститися в чистоті і щоденний догляд повинен бути правилом для всіх.

Клініка Md +

Сьогодні багато клінік пропонують свої послуги, але послугу лікуванню зубів по інтернету пропонують тільки в цій клініці. У вас болить зуб, і ви мучитеся від болю? Заходьте на сайт клініки, натискайте кнопочку із вами відразу ж зв'яжуться фахівці, щоб вирішити ваші проблеми. Спочатку безкоштовна діагностика для встановлення причини, потім рентген зубів у двох проекціях, а потім оптимальне рішення у виборі методу лікування і, наостанок, гарантія на п'ятнадцять років. Імплантація зубів і установка коронок, видалення зубів і зубні протези, лікування зубів і ясен&Ndash; ось тільки невеликий перелік усіх послуг, які ще зможуть вам висококласні фахівці клініки. І все це використовуючи новітнє обладнання, яке постійно оновлюється, і, впроваджуючи інноваційні технології в галузі стоматології.

Висновки

Нічого неможливого в наші дні не буває, і втрата одного зуба це не повод для зневіри. Сучасні імплантати зможуть замінити його. Стоматологія — сьогодні- це можливість отримати белозубую красиву сяючу усмішку, про яку всі так мріють!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ