Головна : Новини

Трохи про ресторанах

, 09:35
0 336

Запросити дівчину або жінку в ресторан завжди вважалося дуже престижним. Саме слово ресторан створювало якусь певну атмосферу урочистості. Якправило, в ресторані пропонували руку і серце, робили ділові пропозиції, укладали угоди. Сама обстановка цьому сприяла. У ресторан завжди урочисто одягалися, жінки робили відповідний макіяж, туди не прийнято приходити в чому попало. І якщо хотіли надати будь-якого торжества відбиток якоїсь особливості та урочистості, то завжди виБіра ресторан.

Що ж таке ресторан?

Якщо задати таке питання людям на вулиці, то ми можемо отримати досить різні відповіді, але всі вони будуть однакові в головному – там можна поїсти. Слово ресторан в перекладі на російську і означає, зміцнювати і відновлювати, а ще це слово можна перекласти, як кормить. Трактуючи такий переклад, рестораном ми можемо назвати будь-який заклад, де можна поїсти. В Америці так і роблять, у них навіть MacDonald вважається рестораном. Цим і пояснюється така величезна кількість ресторанів в Америці. Адже кожне заклади, де готують їжаку і годують відвідувачів, називається рестораном. Для жителів нашої країни, ресторан це чтпро щось більш вишукане, більш дороге, більш ексклюзивне. У Радянському Союзі навіть був розроблений державний стандарт, де чітко вказувалося, яке заклади громадського харчування можна віднести до ресторанам. Якщо в закладі подають страви вишукані й екзотичні, з використанням різних продуктів, і таке блюдо неможливо приготувати на домашньої кухні, то - це ресторан. А ще, в ресторані має бути чудове обслуговування. Все продумано до дрібниць. В принципі в ресторані навіть не повинно бити гучного співу, щоб не відволікати людей від прийому їжі. У ресторані на першому місці повинна стояти кухня і смачна їжа.

Трохи історії

Першими прідумаЧи ресторани китайці. І починаючи з 618 року, там існували ресторани. Але особливістю китайських ресторанів було те, що кожен з них спеціалізувався на якийсь конкретне їжі. За часів античності прототипи ресторанів були на Заході, носили вони назви таверни і трактири. Жителі місць, де вони були розташовані, дуже рідко заглядали туди.Головне призначення таверн — це годувати паломників, мандрівників, мандрівників. Але починаючи з вісімнадцятого століття, з'явилися заклади, де кожен відвідувач замовляв блюдо відповідно до свого смаку, і це блюдо готувалося і подавалося йому. Історія говорить, що перший ресторан був відкритий в Мадриді. А в кінці вісімнадцятого століття житель Парижа, продавець супів і бульйонів заснував заклад, який назвав рестораном. Сьогодні всі заклади, в яких можна поїсти умовно ми можемо розділити на три групи: VIP або елітні, середнього класу і фастфуди.

Ресторан « Брістоль »

Зараз у кожному місті і навіть у селищі є заклад ресторанногпро типу, де можна добре відпочити, насолодитися смачною їжею, відзначити день народження або будь-яке інше торжество. Таким місцем є в місті Брянську. Сучасна кухня, яка втілила в себе всі кращі традиції російської, європейської та східної кухонь. Страви майстерно приготовані і дуже оригінально оформлені, не залишати байдужим нікого звідвідувачів. У ресторані можна відзначити всі урочисті події вашого життя. Для великого торжества, наприклад, весілля вам запропонують золотий зал, а якщо торжество поменше, то, будь ласка, до ваших послуг срібний зал. Відзначаєте корпоративну вечірку або зустріч старих друзів? &Nbsp; Можете замовити VIP-кабінети. &Nbsp; Ну, а для любителів спеть в караоке, надається караоке-бар з найсучаснішим обладнанням і акустикою.

Висновки

Ресторан сьогодні особливо для молодого покоління трохи втратив своє первинне значення, але все одно для багатьох — це місце, куди можна піти відпочити, насолодиться смачноюїжею, поговорити з друзями в спокійній затишній обстановці.   У цьому і полягає вся сутність ресторанів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ