загрузка...
Головна : Новини

Крем для ніг Фулекс

, 02:46
0 411

Крем для ніг Фулекс і його дія

Чудовий показуєсебе з найкращої сторони в такій справі, як боротьба з мозолями і ороговели на п'ятах.

Функції Foolex

Крім іншого, він виконує ще цілий ряд корисних функцій, тим самим, доводячи свою багатофункціональність:

  • Робить все необхіднедля того, щоб шкірний покрив на стопах був максимально м'яким.
  • Сприяє загоєнню тріщин і інших ранок на п'ятах.
  • Замінює механічний манікюр.
  • Сприяє зняттю отечностей.
  • Займається зволоженням шкіри і її насиченням корисними мікроелементами.

Безпекаі багато в чому ефективність препарату грунтується на натуральності його складу. Причому, компоненти, з яких зроблений крем, вважаються досить активними і, разом з тим серед них немає алергенів, які могли б викликати роздратування та інші алергічні реакції у деяких користувачів. Не дивно, що використання цієї косметики дозволяєтьсяться людям, схильним до алергії і мають чутливу шкіру, і діабетикам.

Інгредієнти і їх дія

Засіб діє, таким чином, що після його використання м'яко отшелушиваются шкірні ділянки, які ороговели і стверділи. Відпадає необхідність користуватися пемзою дляочищення п'ят та іншої стопи. Тим більше, не потрібно платити великі гроші косметолога за аналогічні процедури.

Зволоження шкірного покриву забезпечується завдяки мочевине, що міститься в цьому засобі, і деяким рослинним оліям. Гарантований також загоює ефект. Не дарма ж так актуальне використання той же сечовини в сучасній фармакології, як одного з найбільш ефективних препаратів, що долають пухлини.

Охолодження шкіри відбувається за рахунок м'ятного олії і ментолу, теж міститься в кремі. Скориставшись такою лікувальною косметикою, людина відчуває, як шкірний покрив на ногах:

  • починає « дихати & raquo ;;
  • стає свіжим, як ніби звільненим від шарів бруду;
  • відчуває незвичайну легкість.

Набряклості усуваються завдяки терапевтичній дії екстракту, зробленого з кінського каштана. &Nbsp;

Між прочім, користь і ефективність Foolex – зовсім не голослівні поняття, а цілком доведені в результаті клінічних досліджень факти. Про це заявляють також багато сьогоднішніх дерматологи, які рекомендують користуватися саме цим препаратам всім людям, які бажають позбутися твердих ділянок шкіри на стопах і не знають, як зробити це лучше всього.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ