здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Анонімне лікування алкоголізму

Липень 25 2015

Часом здається, що чим вище рівень твого розвитку, ті болеї захищений ти, з якого боку не глянь. Тебе не повинні турбувати хвороби (а якщо і будуть такі, то їх усунення - хвилинна справа), соціальні, природні, фінансові та інші катаклізми. Все це виглядає як сюжет такого собі фантастичного голлівудського блокбастера, але насправді все значно сумніше. Дивіться самі, адже рівень розвиненийия сучасного людства за останні років трітцать-пятдесят ступив уперед настільки, наскільки це не вдавалося усім минулим поколінням протягом століть і тисячоліть нашої історії. Нам доступна і сучасна техніка, і передова медицина, і фінансовий добробут поліпшується з кожним роком, тим не менш, ми всі так само беззахисні переднавколишнім світом, і вирішити здатні далеко не всі виникаючі проблеми. Більш того, можна з упевненістю сказати, що ми беззахисні перед самими собою. Це починаєш чітко представляти тоді, коли відкривається реальна картина і масштаби поширення в суспільстві різного роду залежностей. - Це запорука успішного подолання власної слаБоста.

Що таке залежність?

Чим більше людські суспільства інтегруються один в одного, чим ширше стає рівень комунікації, тим більше потреб відчуває кожна окрема людина, а значить підвищується ризик поширення все нових і нових залежностей. З точки зору науки, в загальному розумінні, зЗалежність - це нав'язувана людині зсередини, з підсвідомості, потреба у певній діяльності. Для сучасного суспільства характерні такі крайнощі (залежності), як інтернет-залежність, ігроманія, гедонізм, фанатизм, фетишизм, шопоголізм і т.д. Логічно, що ширина цього списку безпосередньо залежить від рівня розвитку конкретного суспільства імеханізмів саморегуляції в ньому. Тим не менш, у більш вузькому розумінні, на асоціативному рівні, під залежністю найчастіше розуміють куріння, наркоманію та алкоголізм. На прикладі останнього спробуємо з'ясувати механізми розвитку і способи боротьби з ним.

Формування алкогольної залежності і боротьба з нею

С токуляри зору науки, алкоголізм є однією з форм токсикоманії, для якого характерна така форма толерантного токсину, як етиловий спирт і напої на його основі (власне, алкоголь). Всупереч поширеній думці, що алкоголіками стають представники нижчих та соціально незахищених верств населення, так звана еліта у великому колічестве також страждає від подібної залежності. Складність ситуації в тому, що алкоголізм характеризується як фізичної, так і психічної формою залежності, що значно ускладнює боротьбу з ним, а на пізніх стадіях і зовсім робить її неможливою, зводячи все до купіруванню алкогольної інтоксикації. Боротьба з алкоголізмом - це комплексний процес,в якому використовуються різні методики і підходи, і який вже точно не хотілося б виносити на загальний огляд. Саме тому, настільки величезну популярність мають програми анонімного лікування від алко залежності.

← Машинка Віллі Масаж - найдієвіший спосіб... 
Переглядів: 320
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен