Головна : Новини

Масаж - найдієвіший спосіб подолати целюліт

, 09:34
0 419

Целюлітом називаючиють маленькі   поглиблення на сідницях, які нагадують апельсинову кірку. Целюліт – найлютіший ворог жінок. Для кожної з нас страшніше страшного сну – потрапити на пляж з целюлітом. &Nbsp; І щоб цього не сталося, жінки готові боротися з ним будь-якими способами. &Nbsp; Одним з ефективних методів позбавлення від небажаного явлениї на тілі є масаж. Рухами, суперечками,   тисками від целюліту позбавляються легко і швидко. &Nbsp; Щоб підсилити ефект масажу застосовують креми, гелі та олії.

Антицелюлітний масаж і його ефективність

Що ж відбувається під час антицелюлітного масажу? При виконанні цієї процедури рассасивають жирові вузлики, а кровообіг покращується. Це робить позитивний вплив не тільки на окремі ділянки шкіри, але і на весь організм. Але одного курсу буде мало – потрібно провести декілька процедур – від 8 до 10.   Якщо целюліт запущеній стадії, то одного курсу буде мало – потрібно застосувати ще якісь методи. Наприклад, ДіаДЕНС-терапію і дієту.

  Ефект від антицелюлітного масажу:

  • поліпшить кровообіг
  • Відбудеться поновлення верхніх шарів епідермісу
  • З організму швидше вийдуть шкідливі речовини
  • усуваючи набряклість
  • Збільшиться тонус миШЦ
  • Шкіра стане рожевою і гладкою
  • Піде стрес

Побутові методи масажу

Сьогодні з целюлітом можна боротися і самостійно. &Nbsp; В аптеках ви знайдете не тільки масу кремів, мазей, лосьйонів, які покликані вести бій проти апельсинової кірки, а й много спеціальних пристроїв для масажу – валики, м'ячики т.п. Але дуже популярними залишаються старі перевірені способи – ложковий і баночний масаж.  

ложковий масаж

Сама звичайна ложка служить ефективним методом у боротьбі з целюлітом. Цікаво, що цей метод придуманий не в домашніх умовах – він був розроблений німецьким лікарем – косметологом Кохом. На його думку, цей спосіб допомагає більш точно і глибоко впливати на проблемні ділянки. Це підвищує ефективність масажу. Ложка обробляє найдрібніші проблемні   зони.

Баночний вид масажу

  Масаж за допомогою спеціальних банок   також популярний, як і ложковий. &Nbsp; Свою популярність він заслужив, оскільки дозволяє енергійно і глибоко опрацьовувати проблемні зони. Ця техніка полягає у впливі на шкіру вакуумом. &Nbsp;   Спочатку шкіру обробляють спеціальним маслом, а потім притискаютьдо тіла. Банки переміщують по поверхні проблемних зон. Це стимулює лімфоток, кровообіг, нормалізує обмін речовин у глибоких шарах шкіри, за рахунок чого розсмоктуються некрасиві горбки і западини на шкірі.

Як підготуватися до масажу?

Перед процедурою пацієнтові запропонують прінял душ і зробити пілінг шкіри. Це необхідно для того, щоб шкіра очистилася від мертвих клітин, щоб збільшилася вплив масажних масел і кремів.  

Якщо ви записалися на курс по даній процедурі в клініку Янко, то вам не потрібно турбуватися про підготовку, тому як всі рекомендації ви получая від нашого медичного фахівця. Сам процес викличе у вас тільки найкращі відчуття і здивує своїм позитивним ефектом.

Якщо ви запишіться на масаж до хорошого фахівця, то позитивні результати перевершать всі ваші можливості. пропонує за прийнятними цінами, але вибирайте тільки проверенних і досвідчених фахівців.    

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ