Головна : Новини

Мій відгук про салон краси Дали

, 00:15
0 359

З роками я почала помічати, що шкіра вимагає більшого догляду, ніж той, який я могла робитибудинку самостійно за допомогою готових косметологічних засобів. Тому я і вирішила, що прийшла пора відправитися в косметичний салон. На щастя, я відкрила для себе відмінний, сучасний салон краси. Його мені рекомендували подруги, повідомивши, що тут надають якісні і потрібні процедури для омолодження шкіри, при цьому вартість послуг не више, ніж в інших місцях.
Про свій вибір я не пошкодувала, хоча, сказати чесно, переживала, адже чутлива шкіра потребує особливого догляду, а в салонах, як правило, використовуються сильні препарати. Спеціаліст салону « Дали » рекомендував мені ретинолової пілінг. Чому саме його? Майстер мені пояснив, що він унікальний за своєю дією,оскільки є активним, стимулює шкіру до оновлення, змушуючи її працювати.
У цьому виді пілінгу, як я дізналася пізніше, задіяні фібробласти, які відповідають за вироблення колагену і еластину, внаслідок чого починає утворюватися гіалуронова кислота, а, як відомо, саме вона - основний борець проти зморшок. Звичайно, головнимкритерієм вибору було те, що цю процедуру можна виконувати людям навіть з тонкою і дуже чутливою шкірою, оскільки це не шокова процедура, а скоріше делікатна, яка діє на структуру епідермісу комплексно.
Можу сказати однозначно, у мене значно зменшилася пігментація, яка старила особа, а також забралися деякі возрастние зміни, зокрема, скоротилися обридлі мімічні зморшки і вікові. У цілому після проведення ретінолового пілінгу у мене покращилася текстура шкіри, її рельєф. У мене була ще одна проблема – широкі, відкриті пори, тому до позитивних моментів відвідування салону відношу їх значне зменшення.
Особливо приємно сталопроводити рукою по шкірі обличчя, адже вона після процедури дуже гладка, іноді здається, що вона навіть з легким перламутровим відтінком. Цей ефект, як я зрозуміла, з'явився від того, що шкіра оновилася, « пішли » старі клітини, які надавали обличчю сіруватий відтінок.
Якщо порівнювати мій нинішній стан з тим, що було раніше, зазначу,що шкіра відбілити, зменшилися зморшки, а ефект був помітний дуже довго. Спасибі салону « Дали » за якісний пілінг і відмінний настрій, який не покидає мене дотепер. Професійні дії фахівця, увагу і по-домашньому затишна атмосфера зробили свою справу, тепер повертатися мені хочеться тільки в цей салон.

Світлана (Донецьк)

 

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ