Головна : Новини

Відгук про студії хутра "Шик від Фоміних"

, 00:22
0 323

Хотіла б сказати слова подяки за їхню роботу і відносиие до покупців. Я всю молодість прожила в Магаданській області, тому так звикла, що в люті зимові морози може бути комфортно тільки в натуральній шубці, що переконати в зворотному ніхто не міг: був і пуховик, і дублянка, і шкіряне пальто, і штучні шуби – не моє!

Тому взимку я ходжу тільки в шубах, тим більше носяться вони довго: у мене є каракулева шуба, яку ще з Півночі привезла. На Україні знайти ексклюзив дуже важко – всі моделі схожі один на одного – так я думала доти, поки випадково не потрапила в студію Фоміних. Ось де можна розгулятися – тут є і норка, і каракуль, і лисиця, і мій тепер улюблений хутро каракульча. Але особале радує, що всі моделі цікаві і неповторні. І я знайшла свою – довгу шубу з норки з капюшоном. У ній тепло навіть у люті морози – відчуваю в ній себе як в грубки навіть в тонкій водолазке, короткій спідниці і без шапки.

До того ж тут до кожного покупця ставляться з любов'ю і турботою – що також є великимплюсом. Зазвичай в магазині тебе пестять і плекають, поки бачать потенційного клієнта, як тільки розуміють, що ти сьогодні не має наміру робити покупку, відразу ж байдужість на обличчі і небажання витрачати свій дорогоцінний час. Тут же все навпаки – Юрій підказав, яка модель на мені буде сидіти краще, хоча я нічого не купувала, і навіть пообіцяв небольшую знижку.

Нещодавно у мене був ювілей, і чоловік вирішив подарувати мені шубу, яку ми шили на замовлення в студії хутра « Шик від Фоміних & raquo ;. Юра в цей день збирався їхати, але він все одно виділив для мене годину часу, щоб запропонувати кращий хутро і дизайн мого майбутнього подарунка. Потім передав у руки майстрів, які зняли мірки,порадивши, як можна приховати деякі недоліки моєї фігури.

Приїжджала на примірку кілька разів, але це не напружувало, тому що тут зустрічали, як кажуть, « хлібом-сіллю & raquo ;, і в результаті отримала свою розкішну хутряну красуню з хутра каракульчі і норки! Вона неповторна !!!

На свій день народження я відчуваласебе королевою в цій шубці, вона прекрасно виглядала з довгим вечірньою сукнею. Тепер я ношу її з брюками, спідницями і джинсами на роботу – виходить ефектний класичний образ.

Мої багато подруги теж тепер клієнтки студії хутра « Шик від Фоміних & raquo ;, і всі задоволені – чудове обслуговування, оригінальні модіЧи і якісна робота не може ні радувати. Величезна вас спасибі, з любов'ю ваша постійна клієнтка!

Катя (Донецьк)

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ