загрузка...
Головна : Новини

Користь вживання йодованої води

, 09:10
0 425

Для такої винятково складною макросистеми як людський організмоднозначно необхідна досить складна система регулювання його діяльності, як у приватному, так і в комплексному відношенні. Тобто, існують макропроявленія даної регуляторної діяльності, які ми бачимо на обличчя (наприклад, рухи, рефлекси тощо), а є мікропроявленія, які ми не бачимо і складно сказати відчуваємо до того моменту,коли трапляється очевидний збій. До таких мікрорегуляторам відносять різноманітні речовини, мікроелементи, вітаміни, амінокислоти і т.д., які впливають на роботу всіх органів і систем організму. Зокрема, в людському організмі присутня така система регуляції, як ендокринна. Вона за рахунок розташованих по всьому організму залоз і лімфотокуздійснює вироблення гормонів, які регулюють роботу систем організму. Очевидно, що коли процес вироблення дає збій, тобто виробляється більше або менше гормонів, від тієї кількості, яка необхідна для нормальної роботи організму, починають розвиватися специфічні захворювання або хворобливі стани. Спробуємо проаналізуватицей процес на прикладі такого мікроелемента, як йод, який входить до складу гормонів, синтезованих в щитовидній залозі.

Що таке щитовидна залоза?

Це одна із залоз едокрінной системи, розташована навколо гортані в шийному відділі. Теріеоідние гормони, які вона виробляє, впливають на обмін веществ в організмі і процес зростання окремих клітин. Основним компонентом гормонів тироксину і трііодтіроніна якраз і є йод. Відхилення його концентрації від норми призводить до розвитку різних захворювань щитовидної залози, зокрема, ендемічний зоб, базедова хвороба, кретинізм, а також супутніх (як наслідок) станів - аритмії, повишенного артеріального тиску, головних болів, втоми і т.д. Тому, в регіонах, де спостерігається природний дефіцит йоду, його додають навмисно в раціон, зокрема в сіль. Останнім часом популярності набула тенденція йодування води. Дізнатися більше інформації по темі "" можна на сайті www.econia.com.ua.

Вживання йодуютьванній води

Процес йодування води полягає в насиченні певного обсягу води певним, в масовому відношенні, кількістю йоду, тобто створення певної концентрації. Вживання такої води на регулярній основі дозволяє коригувати концентрацію йоду в організму, а значить нормалізувати його работу і мінімізувати прояви такого поширеного стану, як "прихований голод", тобто помірний дефіцит в організмі йоду. Вживання йодованої води має також наступні переваги: ??

  • вода - це найбільш природний канал доставки йоду в організм;
  • подібний продукт виготовляється відповідно до государственнимі стандартами якості, дотриманням норм екології;
  • в подібній воді міститься достатня для добової норми кількість йоду;
  • подібна вода не має характерних присмаку і запаху йоду, довго зберігає свої властивості і головне - рекомендована лікарями.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ