здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Типи вогнетривких дверей

Липень 26 2015

Вогнетривкі двері по своїй конструкції далекі від звичайних дверей. У них прихована ціласистема пожаростойких елементів, які розкривають свій потенціал в критичних ситуаціях. Наприклад, у них є протипожежний ущільнювач, який в момент підвищення температури вище покладеного збільшує об'єм і заповнює собою всі щілини і зазори в дверному отворі, щоб не пропустити в приміщення їдкий дим. Крім того, оснащені різноманітноюфурнітурою і автоматикою.

Конструктивні особливості вогнестійких дверей:

 • кількість полотен (однопільні, двопільні);
 • глухе полотно або засклених;
 • ліва і права активна стулка;
 • відкриття може здійснюватися класичним способом, з використанням системи Антипаніка або автоматично.

Клас вогнестійкості

Вогнестійкість протипожежних дверей - найважливіший показник. Він припускає всю здатність дверей зберігати свої унікальні властивості під поганим впливом високих температур і тим самим перешкоджати проникненню вогню в приміщення. Саме в залежності від того, як ваша двері може чинити опір вогню, їх поділяють на кілька класів вогнестійкості. Поділ відбувається у відповідності з наступними критеріями:

 • Е - позначає саму втрату експлуатаційних властивостей в період часу самої пожежі від 30 до приблизно 120 хвилин самої пожежі;
 • I - позначає, то що двері может безпосередньо перешкоджати самому проникненню великого жару в протилежну сторону;
 • W - безпосередньо позначає, як довго така скляна конструкція зможе вам утримувати великий тепловий потік на всій протилежній стороні, вимірюється в хвилинах приблизно від 30 до 120;
 • S - саме позначає, як довго такая конструкція може перешкоджати всьому проникненню диму, вимірюється теж у хвилинах.

За своєю ступеня опору від пожежі всі ці двері діляться саме на три класи:

 • Конструкція, звичайно ж, може чинити опір вогню саме до 30 хвилин і не більше.
 • Діапазон стійкості в тАкіхе дверей безпосередньо становить 30-60 хвилин.
 • Сучасні і унікальні двері цього класу можуть безпосередньо стримувати все поширення вогню,   де то в   протягом 60-90 хвилин.

Для дуже різних видів великих приміщень передбачений унікальний   клас вогнестійкості такий двері, він повинен безпосередньо відповідати всім вимогам протипожежної безпеки. І слідувати цим вимогам, звичайно ж, необхідно, адже саме від цього залежать всі людські життя в разі небезпечної ситуації з вогнем.

Є такі типи протипожежних сучасних дверей.

Такі вогнетривкі уніниє двері розрізняються за матеріалом свого виготовлення: вони, звичайно ж, можуть бути дерев'яними і спеціально просоченими, також металевими (сталевими або алюмінієвими), але навіть бувають і скляними.
Вашому слухаю ми надамо опис сталевих дверей.
Сталеві протипожежні хороші двері - дуже хороші тим, що саме довгі ріки вони не втрачають своїх безпосередньо корисних властивостей. Виготовляються вони звичайно ж, з профільної сталевої труби, товщина такого профілю - повинна бути   не менше ніж 2 мм. Таку ж, додаткову міцність їм забезпечують розташовані безпосередньо по всьому периметру і всі металеві смуги. Міцний і хороший профіль забезпечує вамзахист від пожежі, а також від самого злому. Заповнені такі двері утеплювачем (таким як мінералізованими плитами і ватином), додатково також застосовуються пінні смужки, це безпосередньо гарантує оптимальний рівень самої ізоляції дверей.

← Користь вживання йодованої... Форми і лікування... 
Переглядів: 303
Автор: Марія Козинець

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен