Головна : Новини

Типи вогнетривких дверей

, 14:15
0 365

Вогнетривкі двері по своїй конструкції далекі від звичайних дверей. У них прихована ціласистема пожаростойких елементів, які розкривають свій потенціал в критичних ситуаціях. Наприклад, у них є протипожежний ущільнювач, який в момент підвищення температури вище покладеного збільшує об'єм і заповнює собою всі щілини і зазори в дверному отворі, щоб не пропустити в приміщення їдкий дим. Крім того, оснащені різноманітноюфурнітурою і автоматикою.

Конструктивні особливості вогнестійких дверей:

 • кількість полотен (однопільні, двопільні);
 • глухе полотно або засклених;
 • ліва і права активна стулка;
 • відкриття може здійснюватися класичним способом, з використанням системи Антипаніка або автоматично.

Клас вогнестійкості

Вогнестійкість протипожежних дверей - найважливіший показник. Він припускає всю здатність дверей зберігати свої унікальні властивості під поганим впливом високих температур і тим самим перешкоджати проникненню вогню в приміщення. Саме в залежності від того, як ваша двері може чинити опір вогню, їх поділяють на кілька класів вогнестійкості. Поділ відбувається у відповідності з наступними критеріями:

 • Е - позначає саму втрату експлуатаційних властивостей в період часу самої пожежі від 30 до приблизно 120 хвилин самої пожежі;
 • I - позначає, то що двері может безпосередньо перешкоджати самому проникненню великого жару в протилежну сторону;
 • W - безпосередньо позначає, як довго така скляна конструкція зможе вам утримувати великий тепловий потік на всій протилежній стороні, вимірюється в хвилинах приблизно від 30 до 120;
 • S - саме позначає, як довго такая конструкція може перешкоджати всьому проникненню диму, вимірюється теж у хвилинах.

За своєю ступеня опору від пожежі всі ці двері діляться саме на три класи:

 • Конструкція, звичайно ж, може чинити опір вогню саме до 30 хвилин і не більше.
 • Діапазон стійкості в тАкіхе дверей безпосередньо становить 30-60 хвилин.
 • Сучасні і унікальні двері цього класу можуть безпосередньо стримувати все поширення вогню,   де то в   протягом 60-90 хвилин.

Для дуже різних видів великих приміщень передбачений унікальний   клас вогнестійкості такий двері, він повинен безпосередньо відповідати всім вимогам протипожежної безпеки. І слідувати цим вимогам, звичайно ж, необхідно, адже саме від цього залежать всі людські життя в разі небезпечної ситуації з вогнем.

Є такі типи протипожежних сучасних дверей.

Такі вогнетривкі уніниє двері розрізняються за матеріалом свого виготовлення: вони, звичайно ж, можуть бути дерев'яними і спеціально просоченими, також металевими (сталевими або алюмінієвими), але навіть бувають і скляними.
Вашому слухаю ми надамо опис сталевих дверей.
Сталеві протипожежні хороші двері - дуже хороші тим, що саме довгі ріки вони не втрачають своїх безпосередньо корисних властивостей. Виготовляються вони звичайно ж, з профільної сталевої труби, товщина такого профілю - повинна бути   не менше ніж 2 мм. Таку ж, додаткову міцність їм забезпечують розташовані безпосередньо по всьому периметру і всі металеві смуги. Міцний і хороший профіль забезпечує вамзахист від пожежі, а також від самого злому. Заповнені такі двері утеплювачем (таким як мінералізованими плитами і ватином), додатково також застосовуються пінні смужки, це безпосередньо гарантує оптимальний рівень самої ізоляції дверей.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ