Головна : Новини

Іригатори для порожнини рота

, 15:33
0 337

Waterpik це компанія-розробник іригаторів. Перший іригацатор був представлений в 1962 році і ось вже пів-століття компанія відкриває нові можливості у сфері гігієни порожнини вашого рота і збереження безпосередньо здоров'я "зубів і ваших ясен". можна на сайті інтернет-магазину Dent-online.

Причини запалення ясен

Очевидним таким ознакою запалення ваших ясен,&Nbsp; відомого також під його унікальним   назвою "гінгівіт" є безпосередньо їх кровоточивість. Це може бути наслідком:

  • накопичення зубного нальоту;
  • ваше неправильне харчування;
  • недостатня увага до гігієни порожнини рота.

За статистикою кожен третій з четирех дорослих людей має захворювання ясен. Якщо під час щоденного чищення ваших зубів наліт безпосередньо видаляється лише частково, то все кислоти, що утворюються в тому результаті його появи, впливають на ясна. Починається запалення ясен, і вони кровоточать. Це, звичайно ж, сигнал до того, що такі методи догляду за порожниною вашого рота потрібно немедленно змінювати! Інакше з часом саме запалення може прогресувати і у вас безпосередньо розвинеться захворювання зубоясенних кишень, а також пародонту (пародонтит), що здатне зруйнувати саме зубну кістку.
Згідно зі статистикою, гінгівіт у 80% населення світу. До того ж цей непростий захворювання швидко молодшає. Вже у деяких школьніков зазначається така кровоточивість ясен під час пережовування твердої їжі, і при чищенні їх зубів. Використання сучасного іригатора Waterpik дозволяє саме за двотижневий термін повернути ясна до здорового стану, а також не допустити швидкий розвиток пародонтиту. Але на більш пізніх таких стадіях іригатор також зупиняє заболЕван, зміцнює ясна і неодмінно підсилює місцевий імунітет. Однак, щоб не втратити свої зуби, в таких випадках слід звертатися до пародонтолога.

Вагітність та догляд за своїми зубами

Саме в період вагітності зуби і ясна жінки особливо вразливі. Послаблюється саме структура емалі через недостатка мінеральних речовин в самому організмі жінки. Безпосередньо зміна гормонального балансу в 65% жінок існує - це і є причина всього розвитку захворювань ваших ясен - тобто гінгівіту у вагітних.

Ну і чому ж, важливо проводити таку унікальну профілактику стоматологічних непростих захворювань

Зміни в самому обміні мінеральних речовин повністю знижують щільність всієї зубної тканини і всі зуби стають дуже крихкими. Але через токсикоз, а також зміни гормонального балансу у вашому порожнини рота розвивається безпосередньо запалення ясен, називається він" гінгівіт вагітних & raquo ;. Це, звичайно ж, супроводжується доровоточівостью ясен, в місці з тим руйнування кровоносних судин утворюючи виразки, через які шкідлива мікрофлора проникає в кров, переносить її до плоду. Як результат - у новонародженого хлопчика чи дівчинки може виникнути схильність до алергії, він буде часто хворіти. Наявність не бажаного карієсу у матері неодмінно призводить до його появи у самого дитини.

Захворювання ясен призводять до передчасних пологів

Місцева інфекція порожнини рота безпосередньо супроводжується посиленим виробленням таких біологічно активних речовин - як простагландинів та цитокінів, потрапляючи в саму плаценту, вони безпосередньо сприяють скороченню всієї матки і першремінним пологів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ