Головна : Новини

Тренування дівчат з різною фігурою

, 16:08
0 341

Протягом всієї історії людства, жінка в свідомості чоловіка завжди займала особливе місце, була своєрідною метою, об'єктомм схиляння та жадання. Не дарма жінок вважають прекрасною половиною суспільства, адже заради їхньої краси і прихильності чоловіка здійснювали досить ризиковані, а часом і зовсім безрозсудні вчинки. Звичайно, в такому випадку жінка просто зобов'язана була відповідати певним, що діє в суспільстві еталонам краси, щоб чоловік відчував цю притомуготельних, а сама жінка була більш впевненою в своїх силах. Очевидно, що всі жінки не можуть відповідати цьому ідеалу в силу різних причин, а значить і надихати і спонукати чоловіків до дії вони можуть з різним успіхом.
Багато що тут, звичайно ж, залежить від генетичних особливостей організму жінки, її природної фігури, так як той мулта іншої її тип визначає можливість появи проблем у тих чи інших зонах. Відповідно, якщо жінка бажає тренувати своє тіло для досягнення ідеальних або близько того пропорцій, то їй у кожному окремому випадку слід звертати увагу на різні деталі. Приділяючи увагу свідомо проблемним зонам, жінка балансує свій образ, а значить, попзростанню не витрачає час на непотрібні (наприклад, в даний момент) вправи. Зважаючи на зайнятість сучасних жінок, такий логістичний хід буде дуже затребуваним.
Натхнення для багатьох сучасних дівчат і жінок є фітнес і бодібілдінг, які дозволяють шляхом поєднання різних вправ сформувати більш сексуальне тіло. Але, Як уже було сказано вище, різний тип фігури передбачає упор на різні проблемні зони, а значить, і застосування різних комплексів вправ.

Груша або трикутник

Це тип фігури жінки, для якого характерні більш вузькі плечі в порівнянні з стегнами і сідницями. Очевидно, що при даному типі фігури проблемними будуть зони в області стегон, сідниць, ніг, а сам "трикутник" буде виражений при більшій вазі. Очевидно, що в такому випадку підвищену увагу слід приділяти вправам для живота, стегон, ніг, бігових вправ, опрацюванні грудної клітки, плечей.

Коло

Цей тип фігури, для якого характерна об'ємна середня частина. Відповідно, проблемними зонами будуть живіт, груди, спина. У цьому випадку необхідна комплексна програма вправ, не акцентує упор лише на прокачуванні преса. Рекомендований шейпінг, пілатес, фітнес з полегшеними штангами.

Пісочний годинник

Це фігура, для якої характерни приблизно однакові по ширині плечі і стегна, але при цьому виражено вузька талія. Відповідно, проблемними будуть зони грудей і стегон. Показані правильне харчування і збалансовані комплекси вправ, що підтримують і тонізуючих м'язи (плавання, біг, танці, їзда на велосипеді і т.д.).

Лінійка

Цехудорлявий тип фігури, для якого характерні приблизно однакові по ширині плечі, талія і стегна. Проблемною зоною для цього типу фігура є живіт, де можуть накопичуватися жири. Ключовими тренуваннями повинні бути такі, які зміцнюють прес.

Перевернутий трикутник

Для жінок з цим типом фігурихарактерні вузькі стегна і широкі плечі. Проблеми, найчастіше, виникають в області плечей, рук, живота, грудей. Для цього випадку рекомендовані вправи, які зміцнять і додадуть м'язову масу в області стегон і сідниць, гармонізуючи тим самим весь образ.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ